Skocz do zawartości
Evelinka :)

Katowice - ten weekend?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :D

przybywam z takim pytaniem i zarazem propozycją- czy byłby ktoś chętny na małe spotkanie w Katowicach w ten weekend? Mam na myśli pójście do jakiegoś klubu i powrót rano.

Do wyboru- piątek albo sobota.

Już kiedyś jedno takie spotkanie się odbyło i było bardzo fajnie, dlatego pomyślałam, że najwyższy czas to powtórzyć :D

Dlatego jeśli ktoś jest z Katowic, z okolic, lub z daleka ale chce mu się przyjechać to proszę o zgłaszanie chęci w tym temacie, który jest póki co czysto orientacyjny, żeby zobaczyć czy w ogóle ktoś byłby chętny i jest sens to organizować :D

mimo że mieszkam w okolicy to niestety w ten week nie dam rady :/ troche chajsu brak i w dodatku uczelnia w week a nie było mnie tam już troche .. =/

ps. na następnej takiej imprezie postaram sie pojawić :P a może nawet sie zorganizuje coś osobiście :)

Edytowane przez cube88

Zgłaszam swoją stuprocentową obecność :P I rozbudowując Ewelinki myśl proponuje najpierw małe spotkanie w akademiku, a później ewentualnie wybrać się gdzieś do klubu :)

Więc mówisz Danonku, że zapraszasz do akademika na before? :)

Jak najbardziej... Może ta deklaracja zmotywuje więcej ludzi :) tym bardziej że mój akademik mieści się praktycznie w centrum (12min od pkp) więc do większości klubów szło by się nawet przespacerować ;P

Co do terminu, ogólnie mi to rybcia, ale delikatnie sugerowałbym sobote :P

Boja? Czego? Wlasnie takie nie zaplanowane imprezki sa najlepsze -wiem z doswiadczenia :)

Jeszcze sie odezwe dzisiaj.Pogadam z kumplem on tam ma jakies kolezanki z ktorymi mielismy isc na awf-alia w maju,takze badzmy w kontakcie...Aha Danio ile osob sie tam u Ciebie zmiesci i czy to tylko bedzie imprezka w akademiku czy tez w plenerze cos ? :P

@ Evelinka

Ogladalem pogode i w weekend ma byc coraz cieplej.Jutro 15 w sobote 18,ale wiadomo w nocy jeszcze pizga.

@amh91

Sam wlasnie zrobiles spam i badziew :)

Edytowane przez RosZ

Jak jutro będzie taka pogoda jak dzisiaj to ja się nigdzie nie ruszam :P

Jak wyszłam, jak mi zawiało w pyska gradem, śniegiem, deszczem i wiatrem na raz to myślałam, że na przystanek 20 metrów nie dojde. I się w końcu cofnęłam :)

Tyle w temacie :)

widzę ze w temacie sam spam i OT :P jak to zwykle jest na tym badziewiastym forum

edit by Evelinka: jest tu wyłączone naliczanie postów po to żeby móc swobodnie dyskutować. Nie widzę żadnego OT. Wszystkie posty oprócz Twojego są na temat spotkania. Jeszcze jeden taki głupi tekst i poleci nagroda.