Skocz do zawartości
Drake

11 Czerwiec ENERGY 2000!

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy serdecznie!

Czas najwyższy podjąć kroki, abyście i Wy dowiedzieli się o masowym piciu napojów o stężeniu powyżej 39 procent w klubie ENERGY 2000 w Przytkowicach w dniu 11 czerwca roku 2010! Wtedy to, ekipa radioparty z otwartymi szybami w swych stuningowanych fiatach 126p zamierza odwiedzić klub w liczbie conajmniej trzydziestu. Liczymy i na Was!

Na imprezie zagrają Ci najbardziej odjechani prezenterzy radioparty, czyli:

- Alkoholik - Adi

- Lekarz ginekolog - Pumba

- Porucznik sztabu wyższej bimbiarni - Aras

I inni, którzy jeszcze nie zostali wytypowani, ale trwa casting. Nie podaję kryteriów, bo nie lubię mówić o kolorze bielizny.

Tak więc jeszcze raz, powiadamiam wszystkich: 11 CZERWIEC, ENERGY 2000, PRZYTKOWICE, OFICJALNE SPOTKANIE W ENERGY 2000!

PS. Liczymy na to, aby tapicerka na lożach pozostała w rodzimym kolorze. Pozdrawiam mame i tate!

PS 2. Jeśli nie boicie się konfrontacji z nieujarzmionym drejkiem, zapraszam na wspólne ujeżdżanie byka w postaci kolorowania męskich pisuarów zawartościami żołądków :impreza:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hahaha no niezle !! konkurs bielizny :impreza:

oczywiscie jak juz z ekipa ugadane bylo pojawie sie i spijemy drejka i reszte ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Evelinka również się melduje :cool: Jeszcze nie na 100 %, muszę jedną sprawę wyjaśnić, ale jak się uprę to nic mnie nie zatrzyma !!

Także dozobaczenia za 41 dni!:impreza:!! :*:):D %-)

Mam nadzieję, że uzbiera się sporo chętnych ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oczywiście będę. 99%. 1% - sytuacja losowa, wiadomo jak to w życiu bywa :impreza:

+1 

Ja tak samo ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oczywiscie ze bede :impreza:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No będzie pozytywniee,

Będę Bankowo :impreza: %%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja chyba nie musze pisac ze bede ;):impreza:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Smoczk@

rowniez bede ;P : D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja tak jak się deklarowałem wcześniej na 99% będę :impreza: to co mówił miciu 1 % na niezaplanowane sytuacje życiowe ;)

Także będzie grubo, uwaga!! sprzedaje za drinka propozycje na audycji także jeśli chcesz usłyszeć swoją ulubioną nutę na Kanale Głównym to już się zadeklaruj że 11 czerwca w energy 2000 postawisz Morwie drinka !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurde mać ktoś z pomorza jedzie ? jak tak to daj ktoś znać bym się zabrał z tym kimś samemu nie chce mi sie jechać taki szmat drogi ... jeszcze lepiej jakby ktoś autem dzidował ;d hah pozdro może poznam tylu zajebistych ludzi ? hyh juz jestem podjarany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

będzie się działo :impreza:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jedziemyyyy!:impreza:! Aras... zobaczysz co się będzie działo ;) "Skutki picia wódki !! hahaha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a jak myslicie ja bede???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to ja też postaram się byc ;) W końcu mam nie daleko :impreza:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to ja się melduję, zależy od kasy ofc, sama nie bd bo zapadnę z Sebą także Podkarpacie zawita :impreza:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Noclegi

Ej mam takie pytanie do tych co przybędą do Przytkowic z daleka bo jakby nie patrzeć to już 11 czerwca coraz bliżej i dobrze by było ogarnąć jakieś noclegi. Może by ktoś się tym zajął ?? tak byśmy spali wszyscy razem a przy okazji na pewno jakąś zbiorową zniżkę dostaniemy :o Jest ktoś chętny kto się podejmie tego zadania ?;>

W nagrodę dostanie !!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość thesebek12

Noclegi

Ej mam takie pytanie do tych co przybędą do Przytkowic z daleka bo jakby nie patrzeć to już 11 czerwca coraz bliżej i dobrze by było ogarnąć jakieś noclegi. Może by ktoś się tym zajął ?? tak byśmy spali wszyscy razem a przy okazji na pewno jakąś zbiorową zniżkę dostaniemy :o Jest ktoś chętny kto się podejmie tego zadania ?;>

W nagrodę dostanie !!

w skawinie napeweno jest hotel

a skawina jest kolo przytkowic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ktoś chce się zabrać z drejkiem furą, to jadę na trasie Bielsko-Biała - Przytkowice (odbijam w Kalwarii)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak ktoś chce się zabrać z drejkiem furą, to jadę na trasie Bielsko-Biała - Przytkowice (odbijam w Kalwarii)

Jadą Drejkulinka, Evelinka i Kasieńka !! Więc są jeszcze 2 miejsca. Składamy się na paliwko i jadą :o I polecam się zdecydować, bo z dojazdem do ene jest na prawdęęęę cięęęężkooo :brawa:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.