Skocz do zawartości
Drake

11 Czerwiec ENERGY 2000!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dj_Martin
Dafy bełtał do rzeki :) Potem biedni ludzie ze Wsi musieli to pić! Skandal!

Buahhahahahaha xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz zupełną rację, wstyd, kiła, mogiła i nic ponadto. Najgorsze jest to, że niektórzy najbardziej narzekający nawet nie mieli tyle szacunku, żeby się przywitać. Smutne... :)

Po prostu zero kultury, itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

prosze mnie nie mieszac w jakies prywatne polemiki.

mi tam sie podobalo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mi tam sie podobalo :)

Mi też pasowało chociaż wolałbym mocniejsze klimaty :brawa: Wszystko git było, stratę odniosłem na koszulce tylko która ma na plecach asfalt świeży xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ten caly zlot byl nie wypalem

wiekszosc bez kultury itp.

cali wie o co chodzi doskonale:))

dzieki ci cali za to ze bylas hihiih:))

Na przyszłość będziesz już wiedział, żeby się na takich spotkaniach nie pojawiać, wtedy na pewno będziesz szczęśliwszy, nie narażony na zachwianie Twojej, jak mniemam, wysokiej kultury osobistej :)

Całe szczęście mamy chociaż jedną kulturalną reprezentantkę RP - Cali xD (bez ironii do Calinki)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nom ba my tam z Drejkiem i Ewilnką kulturalnie zesmy uzupełniali płyny podczas podróży do Energy i wszyscy kuluralnie reklamowaliśmy radio tak że wszyscy mieszkańcy zapamiętają co to jest radioparty.pl :)

A zdjęcia z Caliną to tak wychodzą że każdy pada ze śmiechu mamy te piękne fejsy xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dj_Martin
Nom ba my tam z Drejkiem i Ewilnką kulturalnie zesmy uzupełniali płyny podczas podróży do Energy i wszyscy kuluralnie reklamowaliśmy radio tak że wszyscy mieszkańcy zapamiętają co to jest radioparty.pl :)

A zdjęcia z Caliną to tak wychodzą że każdy pada ze śmiechu mamy te piękne fejsy :)

Nigdy nie zapomnę jak morwa leżał na asfalcie i mówił umieram :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Xeriss

Ja jestem chetny. Ale albo ktos bedzie jechal z okolic wojewodztwa swietokrzyskiego. Albo umowie sie z kims w krakowie tam sie dostane PKS ;] a z dworca by mnie ktos odebral i bysmy dotrali do energy ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem chetny. Ale albo ktos bedzie jechal z okolic wojewodztwa swietokrzyskiego. Albo umowie sie z kims w krakowie tam sie dostane PKS ;] a z dworca by mnie ktos odebral i bysmy dotrali do energy ;]

Yyy ktoś tu chyba nie widzi daty. Człowieku 11 czerwca kiedy to było. Już dawno po imprezie :P Temat myślę, że można zamknąć żeby kolejne osoby nie deklarowały, że przybędą :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.