Skocz do zawartości
Drake

11 Czerwiec ENERGY 2000!

Rekomendowane odpowiedzi

No to ekhm :brawa:

Tak na początku chciałabym podziekowac wszystkim , którzy przybyli do Energy :D:*

Szczególnie Mooooni, mojej wiernej towarzyszce podróży :D i tym co byli w domku, czyli Martinowi, Drake'owi, Evelince, Morwie, Kaniqowi, Borysowi, Michałowi i Agacie - to była Ekipowska Pielgrzymka do Energy 2000 - 10 osób, 7,5 km fordem piechtą, takie rzeczy ino w Radiu Party :brawa: takie imprezowanie z wami to sama przyjemność :brawa:

Dla Marcina szczególne podziękowania za to, że się chłopak namęczył z całą tą rezerwacją, zabiegany, zdenerwowany, ale i tak cały czas panował nad sytuacją :calus: aa i dziękiz za Łomżę :P w domku było nas ino 10 osób ale i tak naprawdę było świetnie :D

Tak się bawi tak się bawi RADIO PARTY :calus:

Dotarłem szczęśliwie do swojej Jeleniej Dziury i teraz mogę powiedzieć coś od siebie, szczerze dziękuję wam wszystkim za tą imprezę najchętniej jak to Martin mówi wszystkich was bym wyruchał ale że tak nie wypada to zostańmy przy podziękowaniach i teraz do każdego z osobna.

Podziękowania dla:

Kaniqa: Za wspólną wyprawę, za te wszystkie laski na które lukaliśmy i ocenialiśmy czy są warte grzechu za całą imprezę i współne śmiechy w pociągu. Nie jeden raz się jeszcze spotkamy bo nie mamy do siebie daleko.

Martina: Nie trzeba dużo mówić zaliczasz się do tych ludzi na których można liczyć pokazaleś to kilka razy przez te dwa dni. Nie wspomne już o twoich cudownych tekstach z których z Kaniqiem pialiśmy :calus: Powiem tyle nie ma drugiego takiego pedała jak ty :D jesteś niepowtarzalny.:calus:

Timiego: Wiadomo mój bracior boli mnei to że tak mało spędziliśmy ze sobą czasu ale dobrze wiesz zę niedlugo to nadrobimy dziękuję za podwiezienie do hotelu bo kolejnych 8 km bym nie ogarnął już. :D

Drake'a: Za wspolne rozmowy o naszych foczkach które znamy już chyba na wylot. Za ten "spacer" do energy 2000 i uzupełnianie napojów po drodze za śmiechy w klubie i po imprezie.

Ewelinki: Za to samo co u drake nic więcej nie mogę powiedzieć pasujecie do siebie ciołki :brawa:

Panczy: Za miłe przywitanie za konwersacje przy dymku, pozytywny z Ciebie człek.

Adamo: Oczywiście za miłe przywitanie za wspólny balet no i oczywiście gratuluje fajnej dziewczyny.

Criss Sounda: Za wspólne pogo na parkiecie haha.

Piteya: No tego pana trzeba się następnym razem słuchać to on przewidział nam 8 km podróż z hotelu do Klubu :P Jesteś zajebistym ziomkiem z którym dobrze skacze się pod ramieniem może dla tego że nie jesteś ciężki mam nadzieje że pamiętasz co musimy zrobić niedługo:) Z resztą niebawem się zobaczymy obiecuje.

Pumby: No nie tu nie trzeba nic mówić najlepszy tancerz na parkiecie nikt tak nie kręci barkami jak on a to co robił za konsolą to zabawa na całego ma moc uwielbiam go za szczerość i skromność.

Arasa: kolejna sprawa która mnie dobiła jak przyszliśmy do klubu powiedziałem właśnie Arek tobie że szlismy tyle a ty że mogłeś nas podwieść to już myślałem że padne i się popłaczę że nikt na to nie wpadł ;/ No oczywiście dziękuję za dobrą zabawę na prawdę to co robisz za konsolą to jest pełna profesjonalka do nieczego nie można mieć zastrzeńa a na dodatek jesteś pozytywnym gościem :D Oczywiście dziękuje również za te pozdrowienia miło było po przejechaniu takiego kawału Polski chociaż jedne pozdorwienia usłyszeć dzięki chociaz ty nie zapomniałeś to się liczy i to będe pamiętać.

Micia: Powiem jedno i tak Cię kocham i to chyba wszystko jasne :brawa:

Cali: Szkoda że tak mało zamieniliśmy słów, ale bardzo miła dziewoja z Ciebie nie wspomne już o ruchach na parkiecie. Szkoda że nei spalaś z nami bo liczyłem na poranną kawę :brawa: ps. masz bardzo fajną kuzynkę

Adiego: to jest postać dobrze latasz i grasz jednym słowem oby tak dalej.

Nexita: No też wysoko skaczesz to się ceni do następnego mam nadziję.

Dla całej reszty której tu zapomniałem wymienić byliście świetni opłacało się przejchać całą Polskę własnie po to by poznać takich samych wariatów jak ja. Trudno ze tak nie wyszło do końca z tym Energy ale to drugorzędna sprawa. Teraz czekam na kolejne zloty i idę wreszcie spać.

ja równierz wszystkim dziekuje za balet oraz ciesze sie ze mogłem poznac kolejne osoby z ekipy :calus: moze nie bede wymieniał bo szczerze to nawet nie pamietam kto byl :calus: no co latałem :D festiwal wysokich lotow :D

Wiem ze rumiq cały czas powtarzałze jestem wariat

Monia która na początku była ania nie wiem czemu :D ale potem sie wyjasniło wszystko :brawa:

Kaniqa ktorego miałem pozdrowic ale miałem taka banie ze zapomniałem :brawa:

Morwa "grałes lolipopa ?" nooooo baniaaaa

Pitey jak zawsze stanoł na wyskosci zadania i sie napruł:brawa:

Niestety jesten tylko ginekologiem wiec nie pomogłem ewelince ale drake nicym rycerz przepasł ja prze ramie i zaniusł do ambulatorium :P

P_amietajcie to nie był zlot pomyślcie co sie dzieje na zlotach to info dla tych co nie byli...

Dziękuje wszystkiem za udaną impreze szeczególne podziekowania należą się Cali za chłodzenie mojego biustu lodem :calus:

Wielkie dzieki leci też do kuzynki Cali oczywiście Eweliny, Rumiqa,Criss Sounda i innych których nie wymieniłam teraz czekam na zlot rp i mam nadzieje że sie tam spotakamy w jeszcze wiekszym składzie.

ps MICIU żona Pumby na naimie Kaśka ale jeśli będziesz mnie nazywał Lolą jak wszyscy też sie nie obraże :calus:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...