Skocz do zawartości
Drake

11 Czerwiec ENERGY 2000!

Rekomendowane odpowiedzi

Arasa: kolejna sprawa która mnie dobiła jak przyszliśmy do klubu powiedziałem właśnie Arek tobie że szlismy tyle a ty że mogłeś nas podwieść to już myślałem że padne i się popłaczę że nikt na to nie wpadł

TAK?!?!?! :P ; ( dobrze, że się o tym wcześniej nie dowiedziałam bo bym się chyba pochlastała

Niestety jesten tylko ginekologiem wiec nie pomogłem ewelince ale drake nicym rycerz przepasł ja prze ramie i zaniusł do ambulatorium

P_amietajcie to nie był zlot pomyślcie co sie dzieje na zlotach to info dla tych co nie byli...

Hehe Drejkuś mój dzielny rycerz :brawa: i dokładnie, zlot to jeszcze x 2 do tego co się działo : D

Zaczynając od początku, nasz przyjazd do pensjonatu "troszkę" się opóźnił

Baba była nienormalna i wyłączyła nam prąd, siedzieliśmy ponad godzinę po ciemku czekając na Martina i reszte x D

Nie mogliśmy mówić nic między sobą na jej temat, bo podsłuchiwała pod drzwiami i opierdzieliła Monie, że jak sie jej nie podoba to nie musi tu siedzieć.

Zamknęła dziewczynom pokój i nie chciała wpuścić, pomijając już fakt, że Cali i reszta jak szybko wpadli tak szybko wypadli jak zobaczyli tą patologie : D

Niestety miejsc gdzie indziej nie było i musieliśmy zostać.

W końcu chcieliśmy zamówić taksówkę, ale co się okazało, nie ma żadnych w okolicy, obdzwoniliśmy 3 taksówkarzy i tylko jeden się zgodził nas zawieźć ale za... 80zł od kursu x D Podziękowaliśmy ślicznie i ruszyliśmy z buta z flaszkami w dłoniach.

Szliśmy, szliśmy i szliśmy a Morwa krzyczał Radiooooo, a reszta Partyyyyyyy : D Tak się darliśmy, że ludzie z domów powychodzili i nam machali x D pytaliśmy każdego mijanego czy znają radio party i nawet jedna dziewczyna znała : D (pozdro jeśli to czytasz x D )

Zatrzymaliśmy nawet jeden samochód i sie pytaliśmy czy jadą do energy, a oni na to, że "w energy chu**m śmierdzi" :calus:

Sylwia prawie utknęła w zbożu jak poszła się wysikać, kolega Marcin wpadł do rowu i już z niego nie wyszedł, nawet nikt tego nie zauważył i biedny do energy nie dotarł x D

po przejściu prawie 8km już ze łzami w oczach dotarliśmy na miejsce (Sylwii nie chcieli wpuścić bo nie umiała udawać trzeźwej :D )

przywitałam się ze wszystkimi, chcę usiąść do loży i jeb patrze, a tu kałuża krwi, patrze na moją nogę i stwierdzam, że to chyba z niej cieknie, ale co tam, siadam sobie :D Przychodzi ochroniarz i mówi żebym do pielęgniarki szła, to mnie Drejkuś wziął na swe męskie ramię i zaniósł przez całą salę :brawa:

no i tak niestety nie fajnie się zaczęło, przejść 8 km w spokoju (no oprócz obdartego kolana, bo Sylwii nie zdołałam utrzymać i pocałowałyśmy asfalt) a na miejscu sobie rozwalić nogę, to trzeba mieć szczęście : D

potem już mało co pamiętam : ( Adamoooo wariatek mój ulubiony przedstawił mnie swojej bardzo sympatycznej dziewczynie : ) poootem Aaadi drugi ulubiony wariat mnie wyściskał, Paaanczy nie poznałam niestety od razu, ale chyba mi wybaczył bo cały czas się szczerzył haha, świetny człowiek : D Miciu nie ogarniał totalnie jak zwykle :D Lolę ucałowałam za wszystkie czasy, Pumba molestowałam o pozdrowienia, Nexit też się cały czas uśmiechał : D Troszkę poskakałam na jednej nodze, troszkę pokulałam i było git : D

Na koniec wielkie podziękowania dla Martina, który na prawdę zasłużył sobie na nie. Strasznie się starał żeby wszystko się udało, strasznie się wymęczył w tym upale, ale latał do upadłego żeby wszystko było jak należy : ) Dziękuję za wszystko :calus:

i drugie ogromne podziękowania dla Drejkusia, że dbał o mnie do ostatniej chwili, mój rycerz :brawa:

PS: jak zwykle zgubiłam kolczyki O_o

DZIĘKUJĘ WAM! Kocham Was z całej wątroby! ^ ^

edit: przepraszam za swoją niedyspozycję małą, jestem na siebie strasznie zła, bo chciałam poznać wszystkich na spokojnie, pogadać, a ja prawie nic nie pamiętam : ( Następnym razem nie pije wódki z gwinta w nieograniczonych ilościach i dam się poznać z bardziej normalnej strony x D

to ja większości nie poznałem :brawa: ;p.... nie było okazji nawet bo nie wiedziałem kto kim jest.... ale na następny meeting mam nadzieję, że dane mi będzie też przyjechać bo było mega :DTAKIEJ EKIPY TO W LESIE Z LATARKĄ SZUKAĆ! :D. :calus: :calus: :D

A ja loli nie poznałem za cholerę, nie wiedziałem kto to w ogóle, postanowiłem nie robić z siebie debila i nie pytać kto to :D

lol2

Mam nadzieje Drake że następnym razem mnie poznasz :calus: a jeśli nie to ja do Ciebie pobije i sama sie przedstawie

Podziekowania dla Ewelinki, i Crisa Sounda, za to, ze przekazali Loli pozdrowienia i buziaki ode mnie ;*

Lola mam nadzieje, ze nastepnym razem zrobie to ja osobiscie :D ;*

Martita ja też mam taką nadzieje :calus:

'Drake'

PS. przepraszam za debilne teksty moniki, jest upośledzona :brawa:

i... After następnego dnia z RP debilkami :brawa: :brawa:

Ty kuwa sobie uważaj bo dostaniesz sam jesteś upośledzony tylko nikt ci tego wczesniej nie powiedzial xD:]

haha ale nie no oglądam to i płacze ze śmiechu :brawa: hahahaha jadą świry ups raczej idą :brawa::)

Gość Mr Radar

Mycie jeża mnie rozbija system :brawa:

I jak cholopaki, martin już z czystą dupą? xD

http://iv.pl/viewer.php?file=67904461071248284129.jpg

Ta fotka też mnie rozwala jak najbardziej, mina Morwy bezcenna :) Widać, że spili RPkowcy. Ehh, jak ja bym chciał tam być :]

Edytowane przez Mr Radar

Dafy bełtał do rzeki :) Potem biedni ludzie ze Wsi musieli to pić! Skandal!

Nie do rzeki i nie bełtał, poleciało Z WŁASNEGO WYBORU, by zrobić miejsce na kolejne hektolitry etanolu!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...