Skocz do zawartości
Drake

11 Czerwiec ENERGY 2000!

Rekomendowane odpowiedzi

ten caly zlot byl nie wypalem

wiekszosc bez kultury itp.

cali wie o co chodzi doskonale:))

dzieki ci cali za to ze bylas hihiih:))

Na przyszłość będziesz już wiedział, żeby się na takich spotkaniach nie pojawiać, wtedy na pewno będziesz szczęśliwszy, nie narażony na zachwianie Twojej, jak mniemam, wysokiej kultury osobistej :)

Całe szczęście mamy chociaż jedną kulturalną reprezentantkę RP - Cali xD (bez ironii do Calinki)

Nom ba my tam z Drejkiem i Ewilnką kulturalnie zesmy uzupełniali płyny podczas podróży do Energy i wszyscy kuluralnie reklamowaliśmy radio tak że wszyscy mieszkańcy zapamiętają co to jest radioparty.pl :)

A zdjęcia z Caliną to tak wychodzą że każdy pada ze śmiechu mamy te piękne fejsy xD

Gość Dj_Martin
Nom ba my tam z Drejkiem i Ewilnką kulturalnie zesmy uzupełniali płyny podczas podróży do Energy i wszyscy kuluralnie reklamowaliśmy radio tak że wszyscy mieszkańcy zapamiętają co to jest radioparty.pl :)

A zdjęcia z Caliną to tak wychodzą że każdy pada ze śmiechu mamy te piękne fejsy :)

Nigdy nie zapomnę jak morwa leżał na asfalcie i mówił umieram :D

Ja jestem chetny. Ale albo ktos bedzie jechal z okolic wojewodztwa swietokrzyskiego. Albo umowie sie z kims w krakowie tam sie dostane PKS ;] a z dworca by mnie ktos odebral i bysmy dotrali do energy ;]

Ja jestem chetny. Ale albo ktos bedzie jechal z okolic wojewodztwa swietokrzyskiego. Albo umowie sie z kims w krakowie tam sie dostane PKS ;] a z dworca by mnie ktos odebral i bysmy dotrali do energy ;]

Yyy ktoś tu chyba nie widzi daty. Człowieku 11 czerwca kiedy to było. Już dawno po imprezie :P Temat myślę, że można zamknąć żeby kolejne osoby nie deklarowały, że przybędą :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...