Skocz do zawartości
Drake

11 Czerwiec ENERGY 2000!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dj_Martin
95449266515580424051.gif

No no no! Ja będę odpowiedzialna za pilnowanie foki i jej prowadzącego :) Wytyczne:

- DO 160km na autostradach

- DO 80 km w miejscach zabudowanych

- DO 120 km na normalnej trasie

:*

No to mandat zapłacicie :D Należycie aby nie płacić mandatu wykroczenie nie może być wyższe niż 21 km/h :)

Także musicie opanować swe zapały rajdowe <lol2>

o matko znowu ten zapewne nie raz jeszcze uslysze slynne slowa :.. o nie teraz to masz wpier...ol

buhaha zapowiada sie wesolo ale nie Martin nie martw sie dostaniesz to swoje wpier... Syra mi pomoze :D i bedzie dzidzia |Martinkowata spac !!

Monia ja już nic nie chce mówić kto dostanie wpier..ol :brawa:

No to ja też przyjadę swoją foczką może troszkę mniej konna ale nadrobimy to :brawa:

Przypominam że za każdą zamówioną nutę na audycji stawiasz Morwie Drinka w energy :D Zapraszam wszystkich chętnych na gg xD

Gość Mat.Van.Beat

tez bym z taka ekipa pojechal ;D ale mnie chyba 16 latka moga nie wpuscic.... i bylo pozamiatanee....

tez bym z taka ekipa pojechal ;D ale mnie chyba 16 latka moga nie wpuscic.... i bylo pozamiatanee....

Wejdziesz na 100% nie sprawdzają dowodów. A gdyby nawet coś takiego się zdarzyło to mówisz że przyjechałeś z daleka specjalnie na imprezę i masz do domu pareset kilosów. Ale nie sprawdzają dowodów na 100% :wink:

Gość Dj_Martin
Może i by wpadł, ale pewno Martin będzie chciał żebym jechał z przodu, a ja lubię w bagażniku :wink:

Dla Ciebie Wszystko :piwo:

Będe :wink: Tylko musimy sobie faktycznie z tym noclegiem zorganizować wszystko bo później bedzie

mały problem. A najlepiej by było zrobić liste i zarezerwować coś "masowo" tak jak pisał ktoś wyżej

bo by może jakaś zniżka była i całą paczką razem :piwo: I sex z Drejkiem do rana ; p Potwierdzam Obecność !

Będe :wink: Tylko musimy sobie faktycznie z tym noclegiem zorganizować wszystko bo później bedzie

mały problem. A najlepiej by było zrobić liste i zarezerwować coś "masowo" tak jak pisał ktoś wyżej

bo by może jakaś zniżka była i całą paczką razem :piwo: I sex z Drejkiem do rana ; p Potwierdzam Obecność !

Zgłaszam formalnie kandydaturę DJ ARTIEGO do zorganizowania tego wszystkiego na przysłowiowy ostatni guzik jestem pewny ze sobie poradzi z nawiązką nawet lepiej niż dobrze xD

Gość Dj_Martin
Zgłaszam formalnie kandydaturę DJ ARTIEGO do zorganizowania tego wszystkiego na przysłowiowy ostatni guzik jestem pewny ze sobie poradzi z nawiązką nawet lepiej niż dobrze :piwo:

POPIERAM :wink:

Zgłaszam formalnie kandydaturę DJ ARTIEGO do zorganizowania tego wszystkiego na przysłowiowy ostatni guzik jestem pewny ze sobie poradzi z nawiązką nawet lepiej niż dobrze xD

A ja zgłaszam formalnie kandydature cwaniaczka RAVERA ;P doskonale sobie z tym poradzisz :wink:

Wiesz że ja zawsze tutaj byłem "doskonały" we wszystkim ;p więc teraz ty sie wykaż. Ale sie

wredny zrobiłem co ? ; ) oczywiscie to wyżej to tylko ironia żeby delikatnie dogryść Panu Mgr. Piotrowi ;D

, więc nie patrzeć na mnie spod byka :piwo: coś wymyślimy napewno wspólnie, domy rade : ) ! a jak nie to

przespimy sie wszyscy w aucie gdzieś pod lasem ;p Arek podał ciekawe miejscówki, więc jest w czym

wybierać, pozniej bedziemy sie martwic o transport tam i spowrotem.

Przede wszystkim jesli ktos taki naprawde sie znajdzie, kto zechce wszystko organizowac, to prosze, zeby to byla osoba czesto przebywajaca na forum, kompetentna i przede wszystkim konsekwentna w swoich dzialaniach. Jesli nie uwazasz sie za takiego, nie bierz sie za organizacje czegokolwiek, bo odpowiadasz za osoby, ktore Ci zaufaly. Miej to na uwadze.

Prywatnie prosze juz powoli Kasię, Martę, Smuggler'a / Tommy'ego o decydowanie sie bo bede zamawial hotel (max za 3 dni).

Przede wszystkim jesli ktos taki naprawde sie znajdzie, kto zechce wszystko organizowac, to prosze, zeby to byla osoba czesto przebywajaca na forum, kompetentna i przede wszystkim konsekwentna w swoich dzialaniach. Jesli nie uwazasz sie za takiego, nie bierz sie za organizacje czegokolwiek, bo odpowiadasz za osoby, ktore Ci zaufaly. Miej to na uwadze.

Prywatnie prosze juz powoli Kasię, Martę, Smuggler'a / Tommy'ego o decydowanie sie bo bede zamawial hotel (max za 3 dni).

Zgadzam sie z Drakiem :P Ja nigdy nie organizowałem czegoś takiego więc nie mam zamiaru

robić z siebie macho, bo nie sztuka jest wziasc telefon do ręki i zadzwonic o hotel, ale trzeba

też zorganizować napewno jakis transport o ile bedzie to mozliwe spod hotelu do klubu i spowrotem.

Ja nie znam tamtego rejonu, jeżeli bedzie taka sytuacja że nie bedzie chętnych do pomocy nam w tym

to oczywiscie postaram sie coś wykombinować, ale jak ktoś ma "większe" mozliwosci na dzien dzisiejszy

to licze na pomoc. Mam tu na mysli Arasa, Adiego którzy mieszkają o "krok" od e2k. Chodzi przecierz

o nas wszystkich a nie o mnie czy o 3-y osoby. A czasu coraz mniej więc trzeba działać, ja też nie mam

pewności jak Pani podejdzie do tzw "zadatków" i czy zaufa mi na telefon jak powiem jej że około 30

osób bedzie wtedy i wtedy. A nie ukrywam że zależy mi na tym jak cholera :o tak samo jak wam

wszystkim. Tylko chciałbym żeby nam pomogła jakaś osoba w załatwieniu tego która jest "blisko".

Ps. Nie chodzi już o sam hotel bo wiadomo załatwić cos takiego nawet na tyle osób nie sprawia dużego

problemu ale chodzi o nasz transport w tamto miejsce po imprezie, nie pojedziemy przecież nawaleni

do hotelu swoimi samochodami spod E2k. No chyba że preferujecie spacerek (7,5 km) to jestem za ; P

(tymbardziej że jade tam specjalnie dla kogoś więc w takim towarzystwie spacerować moge cała noc :impreza:)

Pozdrawiam i czekam na posty ! :D A jak bedzie kiepsko to bedziemy sie starać coś załatwić oczywiscie.

Ze mna jest maly problem, a raczej duzy ;P Juz dzisiaj to pisalam Drejkowi.

Na dzien dzisiejszy lotniska w Szkocji sa pozamykane, przez wulkan. Mam nadzieje, ze to sie niedlugo poprawi. I nie nastapi znowu w czerwcu. Przyjezdzam tylko na weekend, zeby spotkac sie z Wami, i nie moge pozwolic, zeby utkwic w Polsce na dluzej, bo mam tu swoje obowiazki.

Jezeli poprawi sie ta sytuacja z wulkanem, jestem na 100 % :impreza:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...