Skocz do zawartości
Gość NeKr3S

ReFx NEXUS v1.0.9 (Torrent)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość NeKr3S

Wersja podstawowa, działająca pełna wersja ReFx NEXUS v1.0.9

http://isohunt.com/torrent_details/41956201/nexus+refx?tab=summary

( Torrent - Nie mój Upload! )

Krótki opis instalacjy by: Saniev

A więc po ściągnięciu z torrenta otwieramy go w winrarze, klikamy na pierwszy plik czyli 00 i jego zawartość wyciągamy na pulpit, reszta pójdzie automatycznie, jeżeli masz winrara od wersji 3.6 w z wyż. Potem na pulpicie tworzy nam się obraz ISO. Trzeba to wypalić na płytkę DVD , po prostu klikasz w obraz i sam się wypali. Następnie po wypaleniu tego na DVD otwierasz folder „Windows Setup” i instalujesz to w wybranej dla siebie wersji , ja to instalowałem w wersji Nexus v1.0.9 Setup.exe. Następnie kopiujemy foldery „OSX Setup” i „Nexus Content” w C:\Program Files\Nexus. Następnie kopiujemy plik dll „Nexus.dll” w „C:\Program Files\Image-Line\FL Studio 7\Plugins\VST”. Uruchamiamy naszego FL i dajemy” CHANNELS” a potem „Add one” i „more”. Nasz FL wyszuka nową wtyczkę o nazwie Nexus będzie podświetlona na czerwono, więc ją zaznaczamy aby była na liście wtyczkę VSTi i klikamy w nią, trzeba będzie dać jej Ścieszkę dostępu do plików flp więc dajemy Ścieszkę dostępu do tego miejsca „C:\Program Files\Nexus\Nexus Content\Presets\Arpeggios” i klikamy w pierwszy plik „fxp” i nasz Nexus jest gotów do pracy.

Mam skromną nadzieje że komuś pomogłem .. Pozdrawiam.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...