Skocz do zawartości
Jestę Hardwellę

[16.05.2010] MiciuDj - We Live For The Music :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was gorąco drodzy party maniacy dzisiaj mam dla was do przedstawienia krótki set.

:D

Posłuchajcie i czekam na opinie!

Czas trwania: 59min 37sec

Waga: 34,44MB

Serwer: zippyshare

Sprzęt: Behringer DJX 750 + jakiś dual od Arasa który przywlókł do mnie Pitey ;)

http://www19.zippyshare.com/v/70063218/file.html

Pozdrawiam Miciu *DiscoFanatics*

Gość paolinka909

No i co z tego że stare nutki co nie które heh ale i tak były i są boskie :wub:

Ten kto kocha te muzykę żyje też starymi hitami a nie tylko nowościami, czyż nie prawda ? ? ;)

Super Secik Kocie :wub: Co tu dużo pisać :* <3

Edytowane przez paolinka909

:jupi:)-->

CYTAT(SZaJBa :jupi: @ nie, 16 maj 2010 - 13:38) <{POST_SNAPBACK}>
Szczerze to mi nie podszedł xD muzyka stara !! jedynie co to dilerium :D za to wielki + :D

Oczywiście nie pisze tego postu aby coś Ci dogryźć ale jeżeli uważasz że gangsta paradise od maxa farenthide jest starą muzą to szczerze gratuluję :impreza: (akurat jest to przed premiera)

Miciu mówiąc stara nie miałem na myśli że stara muzyka jest zła.....są kosiary które bedą zawsze kosić !! dobra przed prermiera ale powinieneś zrozumieć że nie wypowiadałem sie jednym zdaniem..:jupi: PP swoja drogą..Też troszkę jestem rozeznany w muzyce i wiem która nutka to nowość itp..dałem opinie szczerą bez pucy.....:D audycje masz miodzio 10/10 a nawet czasem 11 ale secik jakoś mi nie podszedł :D A twoja wypowiedź nie była po to żeby mi dogryść ...:impreza: No jeśli jest inny powód twojego posta to poprosiłbym wytłumaczenie mi na pw bo taka rozmowa nie ma sensu w tym dziale ani na forum :jupi:

pzdr xD

Edytowane przez SZaJBa xD

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...