Skocz do zawartości
Gość Mr Radar

[17.05.2010] Mr Radar - Tylko komercja vol. 1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mr Radar

Tak jakoś ode mnie, na te majowe wieczorki, niby vol. 1, ale nie mam pojęcia, czy coś się jeszcze ukarze z tej serii, miejmy nadzieję, że tak :wub: (końcówka zbita, przejścia mogły pójść lepiej...)

Nie przedłużając...

Serwer: Wrzuta

Długość: 28:43

Wielkość: 26.3MB

http://mrradar.wrzuta.pl/audio/8WiIYP6piHH/mr_radar_-_tylko_komercja_vol._1

Wrzucone na Wrzutę, bo nikt pewnie nie chce zaśmiecać swoich sprzętów tym setem, ale odsłuchać nikomu chyba nie zaszkodzi :*

Jakby ktoś chciał playlistę, służę uprzejmie, wystarczy napisać opinię, i leci do Was PLAY :wub:

Pozdrawiam!

Edytowane przez ♥KaSieNka8715♥
Data.

Gość Mr Radar

A ciut więcej na temat produkcji? (oczywiście tracklistę otrzymasz, jak tylko ją zrobię :wub: )

Opinię prezenterów co do stylu gry itp. jak najbardziej mile widziane, np. czy dużo mi brakuje do prezenterów radio party i tym podobne...?

No przesluchałem tak jak obiecałem. Niektóre przejscia na prawde mogły wygladać inaczej. Chociaż nie powiem, że one gryza po uszach czy coś. Nutki rzeczywiście bardzo komercyjne, znane każdemu, ale jak dla mnie to minus, bo mnie żadna nutą nie zaskoczyłeś.

Gość Mr Radar

Skoro tak, to na następny raz może zagram trochę mniejszą komercję :wub: Chociaż to trochę przeczy samemu sobie, ale zobaczymy.

Czekam na kolejne.

Gość Mr Radar

Ten jingiel to zupełnie niechcący.

Miał być taki sam vocal w tym jingielku, a wyszło źle.

Czyli rozumiem dużo muszę jeszcze trenować do poziomu rp?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...