Skocz do zawartości
Gość Sala2

Problem z banałem!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sala2

Panie, Panowie potrzebuję złączyć dwie piosenki w miejscu przezemnie wybranym. Dobrze by było gdyby przejścia były wtedy płynne i jakoś wyglądały.

Chodzi o piosenki mp3, biorę pod uwagę również to, żeby programbez problemu zapisywał połączone piosenki w formacie mp3.

Próbowałem przez audicity ale problem w tym, że jedną piosenkę zapisuje na ścieżce w czasie 0,035s a w rzeczywistości ma 3 min. Czyli tak, jakby jej nie było. Nie wiem dlaczego tak jest, więc ten program chyba odpada.

Pomożecie?

Odes, chyba doradzić w jaki sposób ma to złaczyć, tyle z tego zrozumiałem... A nie prościej by Ci było wrzucic na Zippyshare.com te dwie piosenki i założyć schludnie temat i ładnie poprosić o to aby ktoś Ci to złączył? myśle ze jak wszystko ładnie założysz i poprosisz to sie znajdzie na forum taka osoba, która to dla Ciebie zrobi. Pozdrawiam.

Gość Sala2

Chodzi o to jakim programem mogłbym złączyć piosenki, i w jaki sposób.

Nie chcę nikogo prosić bo jestem raczej człowiekiem, który chce się czegoś nauczyć.

Chodzi o to jakim programem mogłbym złączyć piosenki, i w jaki sposób.

Nie chcę nikogo prosić bo jestem raczej człowiekiem, który chce się czegoś nauczyć.

VDJ, Pioneer DJS, Tracktor DJ Studio, Ableton.

Najprostszy jest zdecydowanie VDJ.

Gość Sala2

Ale czy jestem w stanie złączyć piosenki w dowolnym miejscu, i po prostu zrobić jedną piosenke, zapisać ją na kompie i kiedy będę chciał odtworzyć?

Projekt ma wyglądać tak:

1 piosenka tra np 53 sekundy 2 się zaczyna.

Możliwe też jest, że potrzebne będzie zrobienie efektu huśtawki czyli:

1 piosenka do 53s druga zaczyna się teraz i kończy na 128s ciąg dalszy pierwszej itd?

Jeśli tak, to w jaki sposób zrobić to na virtual Dj? w ogóle w jaki sposób zrobić złączenie piosenek i zapisanie ich na dysku w formacie mp3?

VDJ to tak jakby granie "na zywo" na konsoli, nie da sie w nim ustawic co ma kiedy wejsc, sam musisz to zrobic; nagrywa sie takze "na zywo". Jest to do zrobienia.

Dla mnie najprosciej byloby to zrobic w Abletonie. Tam wszystko ukladasz jak klocki a potem zgrywasz do pliku, jednak obsluga programu nie nalezy do najlatwiejszych.