Skocz do zawartości
Don Karguleq

Konkursik! 3 RMX Packi! REMIX CONTEST

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Z związku z tym, że w swoje 17 urodziny tj. 6 lipiec wydaję płytę, organizuje mały konkursik na remixy.

Oczywiście najlepsze i na poziomie znajdą się na płycie.

Termin - jak wyżej napisałem - 6 lipiec 2010, tak więc równy miesiąc czasu.

Jeżeli nie chcecie bądź nie dacie rady wyrobić się, a macie znajomych producentów, proszę o poinformowanie ich, może oni się skuszą xD

Styl: najlepiej Hands Up!/Dancecore, bo płyta będzie w tych klimatach, ale jak ktoś chce zrobić w innym, równie pompującym, zapraszam !!

Kontakt w sprawach dodatkowego info: GG - 9371762 lub www.donkarguleq.mp3.wp.pl bądź przez www.gravitacja.pl.tl

Oto remix packi, każdy z nich zawiera preview, midi + vox:

Don Karguleq - Get Up Dancecore (Remix Pack)

http://www40.zippyshare.com/v/46155055/file.html

Don Karguleq - Fire In The Sky (Remix Pack)

http://www50.zippyshare.com/v/3128066/file.html

Don Karguleq - Weekend Fly (Remix Pack)

http://www39.zippyshare.com/v/22751604/file.html

Pozdrawiam i liczę na rozgłos! xD

Przemek

Edytowane przez Don Karguleq

Może nie przez wytwórnię, ale przez nasz label GraVitacji, który jest w celu promocji Nas wszystkich w tym mnie.

Jeżeli wydaję płytę, i tam będą artyści powiedzmy "zaproszeni" przeze mnie, to oni w tym samym momencie również są promowani właśnie przez tą płytę :tongue:

Ewelina:

Nakład - nie wydajemy na płytach CD, więc ciężko powiedzieć i oszacować, ile będzie pobrań.

Zależy mi na wypromowaniu się na szersze grono, bo naprawdę idzie mi coraz lepiej i chce wykorzystać okazję, choć i tak będzie ciężko w erze electro-house.

Von Boco:

Może i nie robię wybitnych, ale nie sądzę, by to była dalej kompletna amatorka, dość długo w tym siedzę(ponad 4 lata), ale czas tutaj się nie liczy, ale umiejętności :tongue:

Brnę w to kiedy tylko mogę, byle wypracować sobie technikę i umiejętności.

Pozdrawiam :tongue:

Równie dobrze możesz wrzucić swój kawałek na np. 4 największe fora muzyczne w "Polskim internecie" + do tego

jakieś porta muzyczne w dział "promo dj" i jak się nadaje kawałek to możesz zawsze zagadać z jakimś prezenterem

aby puścił twój kawałek w radiu.

Także te całe twoje "wydanie płyty" jest dla mnie bezsensowne !!.