Skocz do zawartości
Gość InFeRnO

[30.06.2010r] Mój pierwszy secik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość InFeRnO

Witam! :D

No więc skleiłem sobie set i postanowiłem podzielić się nim z Wami, aby uzyskać Wasze opinie na jego temat. Prosiłbym abyście postarali zmierzyć się z poniższymi pytaniami: (w punktach, żeby było przejrzyściej)

• 1. Jak wyszły przejścia?
    2. Co powiecie na temat wybranych do seta kawałków?
    3. Czy set ma wystarczającą długość?
    4. Co mogę poprawić?
    5. Czy w setach konieczne są efekty? (tu ich nie ma, bo koncentrowałem wysiłki na przejściach :) ew. 3 "Backspiny")
    6. Jaka jest Wasza ogólna ocena?
    7. Czy to źle, że przed wykonaniem seta zaznaczyłem sobie w których momentach ma być przejście? (Wydaje mi się, że to powinno być spontaniczne, a nie uprzednio przygotowane, no cóż, jestem początkującym i muszę sobie jakoś radzić...)

Oczywiście moja praca została wykonana w programie VirtualDj ;> Niestety, set jest zrobiony bez udziału słuchawek... Ale nie zniechęcajcie się, naprawdę zależy mi na Waszych opiniach! :D (Co do słuchawek - kolejne pytanie: Czy to mogą być zwykłe słuchawki, czy jakieś specjalne?)

Starałem się wchodzić z równo z frazami, mam nadzieję, że to będzie słyszalne :lol:

Jako, że zaczynam zabawę w DeeJay'owanie, dlatego też przyjmę każdą krytykę i proszę nie szczędzić surowych ocen! :piwo: Ważne są dla mnie wszelkie wskazówki i prosiłbym o takowe! !!

Link do seta:

http://www42.zippyshare.com/v/4465206/file.html

Czas trwania - 1:02:37

Tempo - Waha się od 128 do 130.2 BPM

Gatunek - House/ElectroHouse

Rozmiar - 85.9 MB

Typ - Mp3

Odtwarzanie - 192 kB/s

Życzę miłego słuchania. xD

Edytowane przez InFeRnO

• 1. Jak wyszły przejścia?
    4. Co mogę poprawić?
    5. Czy w setach konieczne są efekty? (tu ich nie ma, bo koncentrowałem wysiłki na przejściach :D ew. 3 "Backspiny")
    7. Czy to źle, że przed wykonaniem seta zaznaczyłem sobie w których momentach ma być przejście? (Wydaje mi się, że to powinno być spontaniczne, a nie uprzednio przygotowane, no cóż, jestem początkującym i muszę sobie jakoś radzić...)

1. VDJ bardzo dobrze poradzil sobie z przejsciami

2. Ogolnie wszystkie oklepane utworki.

3. Nas sie pytasz?

4. Grać na słuchawkach i moze kupic np. jakis kontroler (ew. sprzet)

5. Nie musza byc koniecznie, aczkolwiek urozmaicaja one seta

6. 2,5/6

7. Tak (Ja jak zaczynalem to od razu na sprzecie rzeczywistym, wiec musialem sam ustawiac pkt CUE, w czasie gdy lecial utwor)

Oczywiście moja praca została wykonana w programie VirtualDj ;> Niestety, set jest zrobiony bez udziału słuchawek... Ale nie zniechęcajcie się, naprawdę zależy mi na Waszych opiniach! :D (Co do słuchawek - kolejne pytanie: Czy to mogą być zwykłe słuchawki, czy jakieś specjalne?)

No jak w VDJ to czemu uwazasz to za powazny secik?

Bez słuchawek? Jak dogrywałes? (Aha Bit Per Minute)

Słuchawki do domu moga byc najzwyklejsze (nauszne), a takie do klubow, pubow, dyskotek, moga nie wystarczyc i trzeba bedzie zakupic sluchawki DJ'skie

Starałem się wchodzić z równo z frazami, mam nadzieję, że to będzie słyszalne :)

To dobrze.

Jako, że zaczynam zabawę w DeeJay'owanie, dlatego też przyjmę każdą krytykę i proszę nie szczędzić surowych ocen! :lol: Ważne są dla mnie wszelkie wskazówki i prosiłbym o takowe! !!

To dobrze, ze zaczynasz zabawe z DJ'ka, ale podstawowych rzeczy nie wiesz (np. o sluchawkach)

Kupić słuchawki, grać na sluch, nie patrzec w liczniki BPM (nie uzywac SYNC)

Hmm, podczas "sklejania" seta spostrzegłem, że jest to bardziej zabawa dla wzroku jak dla słuchu, mniemam jednak, że po zakupie słuchawek to się zmieni. :piwo:

I dla palców. I po zakupie sprzetu.

Życzę miłego słuchania. xD

Dziekuje, dobranoc.

Gość Matt Deck
1. Jak wyszły przejścia?

4. Co mogę poprawić?

5. Czy w setach konieczne są efekty? (tu ich nie ma, bo koncentrowałem wysiłki na przejściach smile.gif ew. 3 "Backspiny")

1. Dobrze.

2. Kilka mi się tylko spodobało.

3. Tak.

4. Ćwiczyć, zawsze może być lepiej.

5. Nie.

6. Ogólnie nie jest źle - 8+/10.

7. Też ustawiam przy odsłuchu.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...