Skocz do zawartości
Gość mateusz_media

ESKA TV - Impreska w E2K

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Magdalenka2000

Dzięki za wrzute ;) szkoda tylko że tak pocięty ten materiał..przez co krótko o tym co najważniejsze..ale najbardziej rozwalił mnie ten chłop od "jak się bawisz kotku" :lol: OMG jeżeli on na taki tekst chce kogoś wyrwać to życze powodzenia ;) a jeżeli już mu się to udało to nawet nie pytam o poziom tej "zdobyczy" :P

Gość Sikorski

Na prawdę fajnie się oglądało !! Faktycznie szkoda że tak krótko :D

A Klaudia i Weronika na prawdę są suuuper !! xD

Edytowane przez Sikorski

Gość tomjanosik13
Boney M - Brown Girl In The Ring

jak szybko , wielkie dzieki :D

jeszcze jedno pytanie co to za nutka leci jak koles nawija o malej sali ????

Edytowane przez tomjanosik13

Gość bacius93

Koles wez sie ogarnij Oo

masz jakąs manie na punkcie tego klubu ? Gdzie nie wejde tam widze Ciebie ... Radioparty , Ftb ... na ftb jedno tutaj co innego ;] ogarnij sie ;]

Gość bacius93

no i co ? :P

Smucisz jakby Ci dziecko obrazali ;) Nie chcesz nie jezdzisz , nie sluchasz proste :) a nie na kazdym kroku podniecenie co to sie tam dzieje ;] tylko Ty sie tak tam spinasz . wrzucasz linki a potem napinasz sie Oo .

Dla mnie sprawa prosta . Klubów jest w małoposce od groma wiec ogarnij sobie jakis , baw sie tam i nie spinaj :D

konczymy ten spam bo to niczemu nie słuzy ;]

No właśnie w tym problem że wszędzie w Małopolsce są grane same Energy mixy.

Na lokaliku na forum jednego Klubu z Wielkopolski napisał jeden klubowicz Energy

"wczoraj słuchałem transmisji i mnie zatkało..... szok jaka nuta ! Boże

czemu u nas na południu tak się nie gra?"

i odp:

"bo u was na poludniu jest na topie energy shit 2000" :)

Edytowane przez PROMIL

Gość bacius93

Jak Ci małopolska nie pasuje to sie przeprowadz :D Nie bedziemy tesknic ;]

Admin moze zamknie temat bo juz od dawna opini nie ma a spam sie robi straszny.

Gość PROMlL

Jeśli chodzi o muzykę to połowa małopolski musiałaby się wyprowadzić razem ze mną :brawa: i zostały by takie dzieci jak ty co poza Energy mixami prosto z vivy nic innego nie słyszały. I też nie tęsknilibyśmy za tym ciemnogrodem muzycznym.

Edytowane przez PROMlL
  • Upvote 1

Gość bacius93

Fajnie Fajnie wzruszyłem sie :):P Żałosny jestesi tyle w temacie ;] jak dla mnie mozesz wyp... ;] i nie wracac ;) Dac internet dziecia i potem efekty widac ;] . Ale mnie to nie rusza nie piewszym napinaczem jestes i nie ostatnim ;] pozdro ;]

Gość bacius93

haha nie wiem czy sie smiac czy płakac :) To nie ja sie spinam jakie to ene jest och i ach tylko to Ty sie napinasz koles gdzie sie tylko da ^^ :P

Co do pojemności klubu, to szczerze powiedziawszy Energy2000 nie ma się co tym szczycić - Szczerze.

Weźmy na przykład klub Protector Głogów. Na III urodzinach klubu pomieściło się tam 8,5 tysiąca klubowiczów, a na VIII urodzinów klubu ponad 6 tysięcy ludu...Na 8 urodzinach sam byłem i faktycznie było coś koło tego, bo nie było gdzie nogi postawić, i to dosłownie :D.