Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was moi drodzy. Nie wiem czy to w tym dziale można umieścić ale cóż spróbuje. Całe RadioPraty to jedna wielka rodzina , dużo osób które tu poznałem są tego przykładem. ja z tej radości chciałem tylko napisać że wczoraj obroniłem prace licencjacką z ocena 4 na dyplomie. jestem z tego powodu bardzo zadowolony, zawsze bylem średniakiem i nigdy 5 jakoś mnie się nie trzymały :)

Podkreślam że ten temat nie jest by się pochwalić , tylko po prostu z tej radości naszła mnie taka spontaniczna myśl żeby coś o tym napisać. Pozdrawiam serdecznie Pitervip :*

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hehe całe szczęście znam tą nieopisaną radość :D również zdałam niedawno z 4 na dyplomie i właśnie jestem w drodze po odbiór dyplomu :* będę miała togę i tą czape śmieszna :D serdecznie Ci gratuluję Piter i łącze się z Tobą w szczęściu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Czarnoskrzydła

Ode mnie też serdeczne gratulacje :) moja siostra też obroniła się w czwartek z tym, że na 5 :D Ale stresowała się strasznie - praktycznie cały dzień nie zjadła dosłownie nic hehe

Piter :*:D;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gratuluję Wam! :D:*:):* Ciężko było?

Ehhhh.... A przede mną jeszcze całe 2,5 roku i madzia będzie inżynierem kierunku lotnictwa i kosmonautyki..., i za 2 bakałarzem (czy uj wie jak to się nazywa) europeistyki ;) Może i porwałam się z motyką na słońce (i to dosłownie), ale stanę na rzęsach, żeby kiedyś w końcu pobujać w obłokach.... Długa droga i kawał ciężkiej pracy przede mną, nie wspominając o akademikowych akcjach, które robią wyboje i zatory na tej drodze :P:impreza::kapela::slonko:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gratuluję Wam! :D:*:kapela::P Ciężko było?

Dziękuje za gratulacje :*:impreza: i oczywiście Wam również jak najmocniej gratuluje :slonko: oraz życzę wam dalszych sukcesów :) Madzia ja byłem na liście 24 prawie ostatni siedziałem od 13 do 19 i w nerwach le Ci powiem szczerze jak wszedłem na egzamin jak zobaczyłem ze te Panie z komisji się uśmiechają i są mile nastawione to stres mi minął ,więcej nerwów przed (to długie czekanie) niż w trakcie egzaminu . Ogólnie da się to przejść ;) Madzia życie Ci sukcesów i latania w obłokach.

Niech Trance będzie z Wami :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jej ale wam dobrze :) gratulacje Piterku i Ewelinko :impreza:

nie ma to jak wykształcenie :kapela:

a ja się jeszcze pomęczę :slonko:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość konradoE2k

Piterek gratulacje zdolny chlopak z Cb :slonko: to teraz stawiasz % :kapela: hehe Ewelinka rowniez gratuluje :impreza:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to ja też gratuluje.

Mam nadzieję, że za rok tez będę w tak dobrym humorze jak ty:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Elizka.

Gratulacje ,Evelince i Tobie :impreza: haa ja to mam jeszcze 3 lata do tego ,więc jeszcze sporo przede mna :kapela:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dziękuje za gratulacje :P:impreza: i oczywiście Wam również jak najmocniej gratuluje :kapela: oraz życzę wam dalszych sukcesów :slonko: Madzia ja byłem na liście 24 prawie ostatni siedziałem od 13 do 19 i w nerwach le Ci powiem szczerze jak wszedłem na egzamin jak zobaczyłem ze te Panie z komisji się uśmiechają i są mile nastawione to stres mi minął ,więcej nerwów przed (to długie czekanie) niż w trakcie egzaminu . Ogólnie da się to przejść :* Madzia życie Ci sukcesów i latania w obłokach.

Niech Trance będzie z Wami ;)

A co tak właściwie studiujesz?:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Stanley.
Gratuluję Wam! :D:*:):* Ciężko było?

Ehhhh.... A przede mną jeszcze całe 2,5 roku i madzia będzie inżynierem kierunku lotnictwa i kosmonautyki..., i za 2 bakałarzem (czy uj wie jak to się nazywa) europeistyki ;) Może i porwałam się z motyką na słońce (i to dosłownie), ale stanę na rzęsach, żeby kiedyś w końcu pobujać w obłokach.... Długa droga i kawał ciężkiej pracy przede mną, nie wspominając o akademikowych akcjach, które robią wyboje i zatory na tej drodze :P:impreza::kapela::slonko:

To mam nadzieje ze Madzia mnie w kosmos wysle

A co do tematu Gratulacje Ewelino i Piter

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To mam nadzieje ze Madzia mnie w kosmos wysle

Ewentualnie "przelecę" za półdarmo :kapela:;):slonko: Albo w Brukseli w parlamencie jakimś swoim przydupa.... asystentem Cię uczynię :impreza:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A co tak właściwie studiujesz?:D

Madzia właśnie skończyłem studia na kierunku Zarządzanie. Specjalizacja Zarządzanie Zasobami Ludzkimi . Stanley, Konrad, Grisza dzięki :slonko::):P Elizka dziekuje :D:impreza::* mrr Czarnoskrzydła dziekuje :*:kapela:;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Stanley.
Ewentualnie "przelecę" za półdarmo :slonko:;):) Albo w Brukseli w parlamencie jakimś swoim przydupa.... asystentem Cię uczynię :impreza:

Wszystko byle by nie przeleciec :P A reszte trzymam za slowo :kapela:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aaa Madzinka Ty ambitniaku, to już wiem czemu zaginęłaś mi na forum, biedną nauka wciągnęła w otchłań :impreza: Podziwiam, dwa kierunki na raz, brawo :)

Dziękuję za gratulacje :P:kapela: Chociaż szczerze mówiąc dalej bym sobie postudiowała bez konieczności pójścia do roboty :*

41483178074423793831_thumb.jpg

Kto znajdzie Evelinke? ;)

PS: Madziu, było wybitnie łatwo :D Nie ma się czym denerwowac :slonko:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Yer Ağlıyordu Hamzaya
Aaa Madzinka Ty ambitniaku, to już wiem czemu zaginęłaś mi na forum, biedną nauka wciągnęła w otchłań :kapela: Podziwiam, dwa kierunki na raz, brawo :P

Dziękuję za gratulacje :*:slonko: Chociaż szczerze mówiąc dalej bym sobie postudiowała bez konieczności pójścia do roboty ;)

41483178074423793831_thumb.jpg

Kto znajdzie Evelinke? :D

Ja znalazłem jesteś przed taka stara babką i podnosisz rękę i stoisz po prawo ;d

A tak wracając do tematu to Gratulacje Wam Piter mi wyjaśnij o co chodzi w tym ;d :)

Edit By Abu Here. :impreza:/color] O to mi chodziło55604577041955055059_thumb.jpg

Pozdrawiam Abu Here.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja znalazłem jesteś przed taka stara babką i podnosisz rękę i stoisz po prawo ;d

A tak wracając do tematu to Gratulacje Wam Piter mi wyjaśnij o co chodzi w tym ;d :kapela:

Pozdrawiam Abu Here.

Nieeee łeeeee :slonko:

edit: Stanek znalazł :impreza:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość rege1986

ja już nie pamiętam jak się stresowałem na licencjacie, ale niedługo sobie przypomnę jak to jest, bo za parę miesięcy obrona mgr :) :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bosheeee jakbym mógł cofnąć czas o jakieś 7 lat wiedziałbym co robić: Języki obce i wio z tego kraju :D Ja też się broniłem, ale niestety te studia to jedna wielka porażka :( GRATULUJĘ!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gratuluje wszsytkiem w takim razie, ja juz mam za soba obrone licencjatu jak i magisterki ;) duzo stresu przed a jak sie wejdzie to idzie gladko :P wiec nie potrzebne te wszystkie nerwy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście gratulacje :)

Chociaż przede mną jeszcze tyle lat. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kamila.

gratuluję również :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.