Skocz do zawartości
slaw2009

[20.7.2010] Somebody Dance With Nie Miii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i odrazu powiem że jest to set z identyczną tracklistą co zamieścił nijaki zbyniu aczkolwiek za namową kolegi z tutejszego forum,który zechciał sklejenie seta przezemnie w wolniejszym tempie i po swojemu troszeczkę z musu (bo pleyka niepodeszła mi) skleiłem tego seta i wstawiłem a oto on.

zippyshare

83.8Mb

60min.

http://www23.zippyshare.com/v/73444658/file.html

No, czego dotknie sław to jest dobre. Tak, to ja wysłałem TL żeby udowodnić zbyniowi, że mniejsze tempo jest w pytke lepsze :piwo:

Oceniam Cię, chociaż nie powinienem tego robić.. bo takich SŁAW (:mrgreen:) sie nie ocenia ;P Czekam na coś od Ciebie !

Haha dobre ale zapomniałeś o reklamach

Stromae vs. All Alors - On Danse (DJ's From Mars Club Rmx) <e mysilałem że nie poleci

Yolanda Be Cool & DCUP - We No Speak Americano (Morris Corti Vs Mattara Remix)<e mysilałem że nie poleci

DJ LoKKo vs. VanBass DJ - Posse 2010 (Radio Mix) <ale polecialo

Niewieduma muza<taki dobry jesteś a nie masz tego mixa americano szkoda bo byś mi wysłał

Ładnie ci to wyszło ale powiedz czemu on danse i americano poleciało na końcu i które nuty ci się nie podobają

Haha dobre ale zapomniałeś o reklamach

Stromae vs. All Alors - On Danse (DJ's From Mars Club Rmx) <e mysilałem że nie poleci

Yolanda Be Cool & DCUP - We No Speak Americano (Morris Corti Vs Mattara Remix)<e mysilałem że nie poleci

DJ LoKKo vs. VanBass DJ - Posse 2010 (Radio Mix) <ale polecialo

Niewieduma muza<taki dobry jesteś a nie masz tego mixa americano szkoda bo byś mi wysłał

Ładnie ci to wyszło ale powiedz czemu on danse i americano poleciało na końcu i które nuty ci się nie podobają

:piwo: Po pierwsze po co te reklamy,w radio nie gram(sz),ogółem playlista jak dla mnie martwa,brak klimatu w niej,skleiłem a żeby tobie udowodnić że można zagrać wolniej no i chyba lepiej w mniejszym tempie się takich nut słucha nie chłopcze :)

• Upvote 1

Nie ale właczam reklamy bo lubie intra na początku a to że te moje mi sie znudziły to poszczam reklamy proste

Dobra trzeba temat zamknąć bo to nie miejsce na takie gadki typu co ja lubię,co ty lubisz... :piwo:

Dokładnie to nie miejsce na takie gadki, tematu nie zamknę, bo może ktoś zechciał by się jeszcze wypowiedzieć, ale ostrzegam Was, że każdy następny post nie na temat i bezsensu pójdzie OFF, jasne? | Kaś

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...