Skocz do zawartości
Gość Mushy

Dźwięki z odsłuchu na radiu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam dosyć nietypowy problem.

Otóż póki co korzystam z jednego cd-playera, miksera a jako pierwszy kanał służy mi virtual DJ, dopiero za jakieś 2 tygodnie będę miał następnego cd-playerka.

Otóż na chwilę obecnę problem mam taki: Przy nadawaniu przez shoutcasta, gdy załóżmy leci muzyka z kanału pierwszego (VDJ) jest wszystko ok, tzn żadnych dodatkowych dźwięków nie ma, natomiast gdy nuta leci z cd-playerka a robię odsłuch z VDJ, słychać to wszystko na radiu, czyli słychać tylko podsłuch z kanału 1 a z cd-ka leci tylko master, czyli tak jak powinno być.

To jest pierwszy problem.

A drugi to raczej takie pytanie, otóż teraz muszę bardzo przyciszać muzykę, żeby było słychać w radiu dosyć dobrze (bez szumów) muzykę, tzn jest to najpewniej wina tego, że mam zintegrowaną kartę i zapewne jak wymienię na jakiegoś soundblastera to się poprawi, ale wolę się upewnić, może coś źle ustawiam ; ) (dodam, że przy robieniu seta jest to samo i nie mogę tego zmienić).

Z góry dzięki i pozdrawiam ; )

Kanaly w Twojej karcie dzwiekowej nie sa zupelnie tak fajne, jak mogloby sie zdawac. Kazdy kanal nie moze wysylac roznych zrodel dzwieku do roznych wyjsc Twojej karty, dlatego podsluch slychac na radiu. A moral z tej bajki jest prosty i niektorym znany, kto kupi lepsza karte dzwiekowa, ten ma w dupie problemy. ;)

Tak na serio - to normalka, dokup drugiego CDka albo kup dobrą dźwiękówę. Z naciskiem na to pierwsze, bo do tego dążysz.

Mik podlacz do mixera, tam walnij mu na GAIN-ie troche wiecej papu i będzie gitara, nie podlaczaj do karty.

Tak czy siak lepsza karta dźwiękowa się przyda nie? ; P

Anyway dzięki za pomoc, teraz już wiem o co chodzi. Ale te integrówki to syf jednak ; D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...