Skocz do zawartości
Gość Dj_Martin

[24.07.2010] Sacha M feat. Nik & Jay - Long Lekker Island (Crazy Disco Sound Mash Up Mix2)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dj_Martin

Witajcie!

W imieniu naszej formacji chciałbym zachęcić wszystkich was do wysłuchania naszej najnowszej premierowej produkcji, którą mieliście okazje poznać na moich audycjach.

http://www12.zippyshare.com/v/18098516/file.html

Dziękuję i Pozdrawiam

Crazy Disco Sound

Edit by Robaczek

1. Brak daty w tytule tematu.

2. Brak danych (waga. czas trwania)

Uzupełnij 8)

• Upvote 1

Gość Mr Radar

Zacznę od tego, że w ogóle takowej formacji nie znałem... no ale debiutują (jak się domyślam) z pompą, i to wielką.

Po drugie - w ogóle nie wiedziałem, że Ty cokolwiek robisz w kierunku tworzenia muzyki. No ale skoro robisz, to robisz to znakomicie :)

Trzecie - niesamowity vocal, wpada w ucho każdemu, może się wydawać bardzo komercyjnie, a przy tym Vixiarsko, no ale ludzie takie rzeczy robią, i chwała Wam/Ci za to, że stworzyliście coś takiego :)

Nie ma tutaj zbyt wielkich efektów, ale fajnie pokanładane sample (jeśli w ogóle o jakichś można w tym przypadku mówić ; ) ), powinno się przyjąć na parkietach w naszym kraju.

I po ostatnie - Lega, lega, lega, lega :brawa:

Pewnie będzie tu wielu 'znawców', którym to w ogóle nie podejdzie, ale jak dla mnie muzyczny szok.

Gratuluję Martin, i reszta ekipy.

Edytowane przez Mr Radar

Gość Dj_Martin
Chyba powinien ten temat być w produkcje autorskie / remixy?

EOT.

Ale nikt tu nie mówi o amatorce i temat jest we właściwym miejscu :)

Nie no bez przesadyy ;] Numerek jest dobry ale zdaje mi się że brakuje tu "vervy" , ;]

Ale to tylko moje zdanie .. Ponieważ nie siedze w tych klimatach a co do energy to myślę że za dużo już tam kawałków takiego stylu ;] Wiecej hardstyle i electro a bedzie dobrze :P

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...