Skocz do zawartości
Danes

More Bass and Speed!

Rekomendowane odpowiedzi

site_logo.jpg

Już w ten piątek (2010-07-30) w klubie Styropian w Warszawie odbędzie się impreza forum whard.pl , promujemy taneczną muzykę HARD, poczynając od Hardstyle, kończąc na Hardcore.

Styropian Club

Warszawa, Kaliskiego 31 - Stare Bemowo

Start imprezy: 21:00

Wstęp płatny: 5zł

Brak selekcji

Zagrają:D/b]

Blake / radioparty.pl

Dubi / radioparty.pl

SmuggleR / radioparty.pl

Danes / radioparty.pl

Kona Black

www.whard.pl

www.styropianclub.pl

www.radioparty.pl

PS. Na Hardy! :P Ktoś będzie? x d

Gość Duke Floward

no i super :wub: .. ja jestem niestety w Kielcach teraz a w piątek będę we Wrocławiu .. nie dostarczę mega nagłośnienia

i leserka .. ale już za tydzień z pewnością będziemy jakoś sobie radzić :*. Ulotki będą do odebrania na More Speed & Bass

z drukarni będą jeszcze w tym tygodniu zapewnia Drukarnia :D . Więc wyulotkujemty Bemowo, Żoliborz oraz centrum ..

możliwe, że się ludu nam zbierze co nie miara :* 5000 ulotek !:* na razie na hardach mamy po 30-40 osób - ludziki

dają radę :* zabawa wyśmienita, jest kameralnie, jednakże sądzę, że zaraz się nam rozbuja imprezka i się ludziki

nie będą mieścić; w taki razie chwile po wakacjach przechodzimy na inny lokal !! zatem nasza wyjątkowa hard impreza

będzie kontynuowana i rozwijana .. Zapraszam wszystkich do wspólnej zabawy i poznawania hard stylów muzycznych

.. nie tylko HardStyle :P Edukacja konieczna :wub:

Gość Mr Radar

No dokładnie, przeraża wielkością niestety...

Chociaż teoretycznie to mam tam tylko jakieś 1,5 godziny drogi (mieszkam w Białymstoku), to jestem dosyć młody, chyba za młody... 16 lat. A szkoda, bo (mimo, że HS w ogóle mnie nie podnieca) to bym się trochę pobawił z Wami :)