Skocz do zawartości
Baggi

2 Pytania:)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam takie pytanko mam zamiar kupic Rmx 20. Czy moge podłączyc jaki kolwiek gramofon do mixera i pojedyczy odtwarzacz cd?? Tzn : Jeden Cd i Jeden Gramofon?

2. Ten odtwarzacz http://allegro.pl/item1164342293_podwojny_...5_jak_nowy.html podłanczam bez pośrednio do Mixera?

Czy to prawda ze moge podłączyc np głosniczki Creativa z soboferem do mixera?? Przez jakaś przejsciowke? czy mogł by mi ktos wysłac link np z allegro z ta przejściowka?

Edytowane przez Baggi

Witam. Mam takie pytanko mam zamiar kupic Rmx 20. Czy moge podłączyc jaki kolwiek gramofon do mixera i pojedyczy odtwarzacz cd?? Tzn : Jeden Cd i Jeden Gramofon?

2. Ten odtwarzacz http://allegro.pl/item1164342293_podwojny_...5_jak_nowy.html podłanczam bez pośrednio do Mixera?

Czy to prawda ze moge podłączyc np głosniczki Creativa z soboferem do mixera?? Przez jakaś przejsciowke? czy mogł by mi ktos wysłac link np z allegro z ta przejściowka?

1. Tak, bedziesz mogl podlaczyc do tego miksera gramofon i odtwarzacz CD. Wystarcza kable 2xRCA--2xRCA, gramofon podlaczasz pod wejscie PHONO (i do uziemienia), a player pod wejscie LINE.

2. Ten odtwarzacz, ktory podales jest podwojny. W takim wypadku 3 kable 2xRCA--2xRCA i od dwoch kieszeni CD Playera podlaczasz do LINE w mikserze, a gramofon jak wyzej, czyli kablem od gramofonu do wejscia PHONO + uziemienie. I w zaleznosci z czego bedziesz chcial grac (czy to jeden kanal gramofon, drugi kanal CD), przelaczasz knobem PHONO|LINE.

Btw. Ten CD player jest szrotem.

3. Tak, mozesz podlaczyc takie glosniki (maja wzmacniacz). Bedzie potrzebny taki kabel 35mm18femaleminijackto2.jpg