Skocz do zawartości
Master(bacja)

20,1,2 sierpień

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wychodzę do was z taką małą propozycją spotkania się w ostatni weekend Sierpnia, w Krasnymstawie, 35 km od Lublina, odbedzie się jak co roku impreza " Chmielaki Krasnostawskie " przez 3 dni będą zespoły muzyczne a po 23 równiez kazdego dnia będzie dyskoteka w każdym klubie, na Lwowskiej znajduje się nowo powstały e, Dom Weselny no ale będzie tam wynajete do mozliwosci zrobienia jakiejś imprezki, budynek jest spory stoliki wykonane z drzewa krzesła tak samo wszystko pięknie wygląda, można zjeść, wypić ;( za bardzo małą cenę, ja i Martin Rush na pewno tych dni nie przepuścimy.. Wychodzę do was z pytaniem kto byłby chętny na przyjechanie do naszej miejscowości i zorganizowanie jakiegoś spotkania RP? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hee... ;) tylko ja mam bardzo daleko ;( spróbuje jakoś dotrzeć

a można wiedzieć kto jeszcze zagości!?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na pewno będziecie mogli spotkać Martina Rusha ;( i zapewne Elastynke ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
na pewno będziecie mogli spotkać Martina Rusha ;( i zapewne Elastynke ;)

mmm brzmi zachęcająco :ysz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

osobiścię przenocuję jedną osobę, chyba że parę. bo jeden pokoj z jednym lozkiem wolnym no chyba że ktoś chce ze mną mrrrauu hahaha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak jak mówię, imprezowanie przez 3 dni, od rana do nocy , wesołe miasteczko, Ewelinka mogła by samochodami pojeździć ;) jakby nie patrzeć, można zawsze gdzieś siąsc, zająć np całą perłę albo tyskie haha

sory, zabawa od rana do rana ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość DjAvenger

W moim przypadku na 100% nie wypali, prawie 600 km. Życzę dobrej zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmiana daty! 20,1,2 przepraszam za wprowadzenie w błąd! Evelinko, bardzo proszę edytuj nazwę tematu jeśli możesz

to jak? są jacyś chętni?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość GArgus

ja bym wpadł mam niedaleko 200km ale wiek nie pozwala ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak, obok tego ee, baru? co pisałem jest hotel, myślę ze z rezerwacją na miejscu nie było by problemu ponieważ Krasnystaw nie jest miastem obleganym przez ludzi, Drejk i Ewelinka mogli by spać u mnie jeśli by chcieli. a jak nie to jedna osoba lub para

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Master, wyczuj ironię w kluczowym poście odnośnie naszej pary w tym temacie, a uzyskasz odpowiedź, czy jedziemy. :ysz:;)

Masakra, na GG nie odpisałem, ani nic, a Ty już usiłujesz załatwić mi nocleg. Miło z Twojej strony. ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no bo nie odpisałeś na gg nie? ;x a do Eweliny nie mam numeru więc napisałem w temacie, owszem jeśli ktoś z was mi zechce odpisać i znajdzie dla mnie około 7 minut na ogarnietą rozmowę to mój numer: 9245753 ... powiem czego się dokladniej dowiedziałem od Korka i Kasi.

co do noclegu, bo czuję jakąś wzajemność co do Ciebie i dlatego gdybyście zechcieli przyjechać nie musieli byście się tułać po hotelach tylko mogli byście przespać w normalnym łożku i zjeść normalne śniadanie rano.. i foke można by zostawić za brama, mieszkam jakies 1,5 km za miastem jak się przejdziemy na piechote to nic nam się nie stanie..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no ok to ja sprobuje wbic ;( to sie poznamy bardziej ;) a jak beda jakieś zmiany,newsy to piszcie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja odpadam. W piątek praca, w sobotę cały dzień poza LBL, a później jadę na Groove Coverage także tego.. Weekend zaplanowany :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

że tak powiem, jutro bedzie mnie można spotkać w okolicach perły na pksie ;] w niedziele pewnie będę zwiedzał perła, tyskie, lech ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi