Skocz do zawartości
Hypnotic

[10.08.2010] Hypnotic - Summer Edition Promo Set

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

:D Chcę zaprezentować Wam moi drodzy mój świeżutki, najnowszy mix xD

Jak zawsze tylko i wyłącznie w stylu Hands Up

;(

Poniżej linki do pobrania oraz okładka, jej przednia strona oraz tylna.

Pozdrawiam i liczę na liczne komentarze, ponieważ na prawdę troche się napracowałem :P Nie tyle przy mixie co przy okładce jako, że o grafice nie mam zielonego pojęcia i troszkę się nasiedziałem przy tej okładce :D

OKŁADKA PRZÓD:

90271440488404070314.jpg

OKŁADKA TYŁ;)/b]

09099163891037558071.jpg

Czas: 00:58:31

Waga: 53,5 MB

LINKI DO POBRANIA:

Zippyshare:

http://www24.zippyshare.com/v/68700988/file.html

Sharebase:

http://sharebase.to/1,h1rVZNGXhB.html

MIŁEGO ODSŁUCHU

:D

Gość DjAvenger

Na co dzień nie słucham HU, gdyż to zwyczajne nie moje klimaty, ale secik jest bardzo dobry, i naprawdę wielki szacun, czego by się tu spodziewać, wiadomo że pełna profesjonalność skoro grasz w RP i masz doświadczenie. ;)

Hypnotic czyli po prostu miażdżyciel cycków na kanale głównym. Ostatnimi czasy naprawdę mnie rozwala pozytywnie swoimi audycjami. A co do seta wczoraj dostałem go jako pierwszy więc czuję się wyróżniony i jestem mega koksem, kazał mi skomciać tak więc to robię. Nie będę tu się rozpisywał o doborze muzyki bo to jest gościu najlepiej znający się na rzeczy. Tyran kanału głównego. Set jak najbardziej przypadł mi do gustu, nie raz lubię posiedzieć i posłuchać handsUP’u. Okładka bardzo ładna ale oczywiście gorsza od moich :)

To co mi się jak najbardziej podoba dobry, świeży, pompujący Hands up ! Przejscia jak zawsze bez problemow, ciezko doszukiwac się uchybien. Tyle co ten set rozni od zwyklej audycji Time For Hands Up to brak vocalu i brak odkurzonych nutek :) Ale jak najbardziej sie podoba i popieram takie oto skladanki :P

Czekam na kolejne sety tego typu :brawa:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...