Skocz do zawartości
Gość Sun Lady

"Odchodzę.."

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sun Lady

Pewnie zaraz ktoś zamknie temat, no ale... to nie pierwsze forum, na którym jestem i nie pierwsze forum, na którym panuje moda na pisanie postów pożegnalnych. Nie wiem co się z wami dzieje i po co to robicie, no i właśnie dlatego ten post.

W jakim celu wy piszecie te wszystkie tematy na forum dot. waszego rzekomego odejścia stąd?? Piszecie w nich jak wam tu dobrze, jakie to radio i forum są zajebiste, ale odchodzicie, bo...bo ktoś wam pojechał, bo wam źle, bo macie depresje, albo obiad wam nie smakował.. Skoro takie rzeczy wyprowadzają was z równowagi i powodują w was aż takie zachwiania emocjonalne to co się dzieje w realnym życiu?

A może te posty są pisane w celu podniesienia samooceny?? Bo jak napisze takiego posta to wszyscy będą mi odpisywać, jak im przykro, smutno i źle..a ja przekonam się o tym, że mnie tu wszyscy kochają i jestem gwiazdą forum RP!

Piszecie jak wam źle i że nie chcecie odchodzić stąd, ale sytuacja was zmusza.. mimo to, nadal tu przyłazicie na zasadach guestów lub pod postacią innych nicków :P

Chcę odejść, to odchodzę. I nie muszę w tym celu organizować sobie wielkich forumowych pomp, ani użalać się nad sobą (a przy okazji dawać możliwość użalania się innych nade mną).. O ile tematy powitalne jestem w stanie zrozumieć i nawet je akceptuję, to tych pożegnalnych po prostu nie rozumiem. Ludzie, prosta zasada - coś mi się nie podoba - to się od tego odcinam, a nie organizuję powstanie związane z tematem, by każdy mi współczuł i pocieszał :]

Kocham SPAM, no ale bez przesady!

• Upvote 5

Gość Sun Lady

Sorry za wyrażenie, ale mnie to wkur...ia! Wchodzę na forum, chcę się wychillować.. patrze.. 100 postów od ostatniej wizyty... z tego 80 dotyczy odejścia i pożegnań :P Nie rozumiem tego i już nawet nie próbuję zrozumieć, bo to nie jest chyba do ogarnięcia przez mój mały, upośledzony transowo mózg!

Ludzie, ogarnijcie się w końcu, bo jak nie to z tego forum zrobi się dokładnie to samo co na Krakowskim Przedmieściu - shit i hańba dla RP.

Gość konradoE2k

no coz najlepsze jest ze pojdzi ejedna osoba ktora odchodzi naprawde np z powodow osobistych to zaraz za nia idzie 100 osob bo to modne jest .. :P i jest zainteresowanie dana osoba .. :] coz ja tez moglbym odejsc i tysiace osob ale ludzie chyba za bardzo biora zycie wirtualne ponad to realne a jesli sobie nie radza na tym polu to powodzenia w zyciu zycze !!

Gość Skrzydlata
(...)ludzie chyba za bardzo biora zycie wirtualne ponad to realne a jesli sobie nie radza na tym polu to powodzenia w zyciu zycze :P

+1

DZIECINADA jak dla mnie... Oo

I naprawdę nie potrafię zrozumieć po co robić cały ten cyrk - jeśli ktoś już jest naprawdę taki wrażliwy na opinie innych, to niech nie wchodzi na sb, a nie usuwa zaraz konto tutaj... Oo przecież domena strony ma w nazwie "forum" a nie "SHOUTOUT", chyba że się mylę???

Porażka

• Upvote 1

Gość Sun Lady

Nie sądziłam, że w temacie tym będzie aż tak duży odzew i to bogatych w pozytywy opinii.

Tak więc, jak sami widzicie szanowni "ulubieńcy pożegnalnych postów" - nie tylko mi przeszkadzają te wasze wywody, a w gronie osób poparcia jest całkiem spora ilość userów tego forum, bez względu na to jaką funkcję tutaj pełnią.

Dla osób, które bardzo mocno pragną wsparcia i poparcia własnych czynów celem poprawienia nastroju polecam inne rozwiązania, niekoniecznie związane z tematem. Albo opcja numer dwa... wszyscy odejdźmy z forum. Wtedy napewno będą o nas mówić w te wu enie, co będzie się równało mniej więcej tyle +10 do lansu i + 100 do pewności siebie!

PS. Dla adminów i modów mam propozycję :P Zróbcie ranking odejść w kolejnych miesiącach, a my userzy, będziemy robić za etatowe płaczki forumowe ;d

W miesiącu sierpniu 2010 z forum RP odeszli:
User A
User B
User C
...
User XYZ

PS2. Ciekawa jestem, kto teraz, po aktywacji tego tematu na forum, odważy się stąd odejść, pisząc w specjalnie stworzonym przez siebie poście :]

Edytowane przez Sun Lady
  • Upvote 1

PS2. Ciekawa jestem, kto teraz, po aktywacji tego tematu na forum, odważy się stąd odejść, pisząc w specjalnie stworzonym przez siebie poście :]

Mysle ze znajdzie sie ktos taki tylko po to aby sie sprzeciwic i pokazac ze nie masz racji :P

• Upvote 1

Gość Sun Lady
Mysle ze znajdzie sie ktos taki tylko po to aby sie sprzeciwic i pokazac ze nie masz racji :P

Czekam z utęsknieniem, tym bardziej, że userzy z tego forum, którzy mnie znają - wiedzą, że łatwo nie odpuszczam :]

• Upvote 1

Upór jest immanentną częścią każdej kobiety. I choć walka z ludzką głupotą może być porównana do tej z wiatrakami to będę Ci z całego serca kibicował. Dopilnuję też, by pamięć o tym nie zaginęła gdy i Ty się pożegnasz.

• Upvote 1

Gość Sikorski

Nie wiem po co odświeżacie temat z sierpnia (?!) Było, minęło po to jest ten dział żeby ludzie się żegnali jeżeli odchodzą z forum, jak komuś się nie podoba niech nie czyta pożegnań i tyle -.-

Proszę o zamknięcie tematu przez admina :)

Pozdrawiam Sikorski.

• Upvote 1
  • Downvote 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...