Skocz do zawartości
Gość Sun Lady

"Odchodzę.."

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sun Lady

Pewnie zaraz ktoś zamknie temat, no ale... to nie pierwsze forum, na którym jestem i nie pierwsze forum, na którym panuje moda na pisanie postów pożegnalnych. Nie wiem co się z wami dzieje i po co to robicie, no i właśnie dlatego ten post.

W jakim celu wy piszecie te wszystkie tematy na forum dot. waszego rzekomego odejścia stąd?? Piszecie w nich jak wam tu dobrze, jakie to radio i forum są zajebiste, ale odchodzicie, bo...bo ktoś wam pojechał, bo wam źle, bo macie depresje, albo obiad wam nie smakował.. Skoro takie rzeczy wyprowadzają was z równowagi i powodują w was aż takie zachwiania emocjonalne to co się dzieje w realnym życiu?

A może te posty są pisane w celu podniesienia samooceny?? Bo jak napisze takiego posta to wszyscy będą mi odpisywać, jak im przykro, smutno i źle..a ja przekonam się o tym, że mnie tu wszyscy kochają i jestem gwiazdą forum RP!

Piszecie jak wam źle i że nie chcecie odchodzić stąd, ale sytuacja was zmusza.. mimo to, nadal tu przyłazicie na zasadach guestów lub pod postacią innych nicków :P

Chcę odejść, to odchodzę. I nie muszę w tym celu organizować sobie wielkich forumowych pomp, ani użalać się nad sobą (a przy okazji dawać możliwość użalania się innych nade mną).. O ile tematy powitalne jestem w stanie zrozumieć i nawet je akceptuję, to tych pożegnalnych po prostu nie rozumiem. Ludzie, prosta zasada - coś mi się nie podoba - to się od tego odcinam, a nie organizuję powstanie związane z tematem, by każdy mi współczuł i pocieszał :]

Kocham SPAM, no ale bez przesady!

• Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żal dla tych wszystkich co odchodza a pozniej przychodzą w roli guesta.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cholera, chyba to przykleję.

Zbierałem się do napisania czegoś takiego, ale nigdy mi się nie chciało. :P

Brawo dla autora/rki i zgadzam się w stu procentach.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sun Lady

Sorry za wyrażenie, ale mnie to wkur...ia! Wchodzę na forum, chcę się wychillować.. patrze.. 100 postów od ostatniej wizyty... z tego 80 dotyczy odejścia i pożegnań :P Nie rozumiem tego i już nawet nie próbuję zrozumieć, bo to nie jest chyba do ogarnięcia przez mój mały, upośledzony transowo mózg!

Ludzie, ogarnijcie się w końcu, bo jak nie to z tego forum zrobi się dokładnie to samo co na Krakowskim Przedmieściu - shit i hańba dla RP.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeden z niewielu tematow godnych uwagi na tym forum, dobrze jakby kazdy przed odejsciem sobie to przeczytal.

Po raz pierwszy dam komus "Thanks" takze autor...mozesz byc z siebie dumny.

Amen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sa takie odejscia, ktore na prawde maja sens. Jezeli np osoba nie ma juz na prawde na to czasu, czy tez konczy z tym radiem.

A jezeli jest to z powodu tzw. obrabiania dupy czy czego kolwiek innego to odopowiadam :

Tyle w tym tamacie..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość konradoE2k

no coz najlepsze jest ze pojdzi ejedna osoba ktora odchodzi naprawde np z powodow osobistych to zaraz za nia idzie 100 osob bo to modne jest .. :P i jest zainteresowanie dana osoba .. :] coz ja tez moglbym odejsc i tysiace osob ale ludzie chyba za bardzo biora zycie wirtualne ponad to realne a jesli sobie nie radza na tym polu to powodzenia w zyciu zycze !!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pohelekk

Jak dla mnie bardzo dobry temat i sama prawda niech sobie niektórzy darują .. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Skrzydlata
(...)ludzie chyba za bardzo biora zycie wirtualne ponad to realne a jesli sobie nie radza na tym polu to powodzenia w zyciu zycze :P

+1

DZIECINADA jak dla mnie... Oo

I naprawdę nie potrafię zrozumieć po co robić cały ten cyrk - jeśli ktoś już jest naprawdę taki wrażliwy na opinie innych, to niech nie wchodzi na sb, a nie usuwa zaraz konto tutaj... Oo przecież domena strony ma w nazwie "forum" a nie "SHOUTOUT", chyba że się mylę???

Porażka

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:] w końcu ktoś to ogarnął jak należy chcecie odejść to adios nie musicie się żegnać i czekać aż ktoś będzie was prosił byście zostali wielcy łaskawcy :P !! !!
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sun Lady

Nie sądziłam, że w temacie tym będzie aż tak duży odzew i to bogatych w pozytywy opinii.

Tak więc, jak sami widzicie szanowni "ulubieńcy pożegnalnych postów" - nie tylko mi przeszkadzają te wasze wywody, a w gronie osób poparcia jest całkiem spora ilość userów tego forum, bez względu na to jaką funkcję tutaj pełnią.

Dla osób, które bardzo mocno pragną wsparcia i poparcia własnych czynów celem poprawienia nastroju polecam inne rozwiązania, niekoniecznie związane z tematem. Albo opcja numer dwa... wszyscy odejdźmy z forum. Wtedy napewno będą o nas mówić w te wu enie, co będzie się równało mniej więcej tyle +10 do lansu i + 100 do pewności siebie!

PS. Dla adminów i modów mam propozycję :P Zróbcie ranking odejść w kolejnych miesiącach, a my userzy, będziemy robić za etatowe płaczki forumowe ;d

W miesiącu sierpniu 2010 z forum RP odeszli:
User A
User B
User C
...
User XYZ

PS2. Ciekawa jestem, kto teraz, po aktywacji tego tematu na forum, odważy się stąd odejść, pisząc w specjalnie stworzonym przez siebie poście :]

Edytowane przez Sun Lady
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PS2. Ciekawa jestem, kto teraz, po aktywacji tego tematu na forum, odważy się stąd odejść, pisząc w specjalnie stworzonym przez siebie poście :]

Mysle ze znajdzie sie ktos taki tylko po to aby sie sprzeciwic i pokazac ze nie masz racji :P

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sun Lady
Mysle ze znajdzie sie ktos taki tylko po to aby sie sprzeciwic i pokazac ze nie masz racji :P

Czekam z utęsknieniem, tym bardziej, że userzy z tego forum, którzy mnie znają - wiedzą, że łatwo nie odpuszczam :]

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Upór jest immanentną częścią każdej kobiety. I choć walka z ludzką głupotą może być porównana do tej z wiatrakami to będę Ci z całego serca kibicował. Dopilnuję też, by pamięć o tym nie zaginęła gdy i Ty się pożegnasz.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiecie co wam powiem ? Najlepiej wyłączyc nabijanie postów z tego działu i tyle :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lucjanek... W tych działach nabijanie postów jest wyłączone :P

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i jest git teraz sobie moge pisać pożegnania, ąz do usrania :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pe-De

Brawa dla tego twórcy tego tematu.. :P

Nic dodać, nic ująć..

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hhah dobre i poprawne jak najbardziej :brawa:,

>>>

pa odchodze. . ale zmienie nick i powrócę w wielkim stylu hahaha... :):impreza:

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Autor Dobrze Napisał , Dał Bym +1 Ale Nie Wiem Jak :tongue: !!

Edytowane przez Insert
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Czaarna90

Zgadzam się ! ;) pozdroo ;)

Edytowane przez Czaarna90
  • Downvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość madziua

ehm, pozdro :DD. idziesz to idziesz, droga wolna a nie piszesz posty typu 'mam .... dlatego odchodze.' xD

• Downvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w 100% popieram :ok:

w końcu ktoś odważył się napisać jak jest naprawdę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sikorski

Nie wiem po co odświeżacie temat z sierpnia (?!) Było, minęło po to jest ten dział żeby ludzie się żegnali jeżeli odchodzą z forum, jak komuś się nie podoba niech nie czyta pożegnań i tyle -.-

Proszę o zamknięcie tematu przez admina :)

Pozdrawiam Sikorski.

• Upvote 1
  • Downvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KEJ-SI

Jest na to jeden sposób :D usuńcie w cholerę topic do pożegnać :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.