Skocz do zawartości
Gość lidjij

CO TO?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lidjij

witam , dostalem od kuzyna urzadzenie vivanco mx-560, nie wiem co to jest ani jak to podlaczyc, moze ktos wie? jedynie umiem podlaczyc sluchawki.

wiem tylko ze to jest do muzyki i zwiazane z djką

5nvxao.jpg

s6szdc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sun Lady

Na pierwszy rzut oka wygląda to na mixer :D) Niewielka zabawka na pierwsze dni nauki szkolnej xD)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lidjij

ile taki kosztuje? i co moge nim robic? bo jestem zielony? i jak to sie podlacza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sun Lady

Podejrzewam, że nie jest to drogi sprzęt (biorąc pod uwagę to, co wskazał mi wujek google). A co możesz z tym zrobić?? Możesz z tego np nauczyć się grać, a potem złożyć podanie o granie w RP (jak się już nauczyć grać oczywiście xD ), możesz oddać to komuś w ramach prezentu na komunię na przykład, sprzedać komuś kto chciałby mieć taki i się na tym uczyć albo zwyczajnie nie robić z nim nic, tylko schować na dolną półkę do szafy lub na regał w piwnicy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lidjij

o jakiej kwocie mowimy ? "nauczyc sie grac" - a rozszerz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest to mixer "DJski", jak widac 2 kanalowy. Aczkolwiek nie nauczysz sie na nim zgrywac/beatmatchingu/miksowac/robic przejscia itd., poniewaz nie ma equalizacji (3 stopniowej LOW, MID, HIGH - niskie, srednie i wysokie tony). Wiec nawet dla poczatkujacego jest to szrot (nie idzie sie na nim nauczyc operowac poszczegolnymi tonami, a co dopiero robic przejscia).

Jesli jest dobry stan, to maks 50zł. Moze on posluzyc rowniez jako wzmocnienie mikrofonu, do podlaczenia dwoch zrodel dzwieku i podglasniania ich itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pe-De

Ogólnie mówiąc do niczego ci się to nie przyda..

Co najwyżej połóż sobie na półce jako antyk czy coś :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lidjij

a ja to mam z kompem jakos polaczyc czy co?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jest to mixer "DJski", jak widac 2 kanalowy. Aczkolwiek nie nauczysz sie na nim zgrywac/beatmatchingu/miksowac/robic przejscia itd., poniewaz nie ma equalizacji (3 stopniowej LOW, MID, HIGH - niskie, srednie i wysokie tony). Wiec nawet dla poczatkujacego jest to szrot (nie idzie sie na nim nauczyc operowac poszczegolnymi tonami, a co dopiero robic przejscia).

Jesli jest dobry stan, to maks 50zł. Moze on posluzyc rowniez jako wzmocnienie mikrofonu, do podlaczenia dwoch zrodel dzwieku i podglasniania ich itp.

Co ma beatmatching i zgrywanie do EQ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a ja to mam z kompem jakos polaczyc czy co?

No jak chcesz puszczac na ten mikser dzwiek, to tak. Gramofony lub CD Playery sie tez podlacza. Poczytaj "Niezbędne ABC dla Początkującego DJ'a" wpisujac w google.

Co ma beatmatching i zgrywanie do EQ?

No tak, moj blad...

Aczkolwiek gó**o na tym mikserze zrobi :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lidjij

no to jak juz powiedzieliscie czego na nim nei zrobie - to co nan im zrobie?

i piszcie konkrety a nie "nie za wiele" bo jestem zielony

co to cue?

coto amp?

moglbym np robic przejscia miedzy utworami nagrywac na kompie aby wydawac takie niby mixy?

/wyczytalem ze mixer 2 kanalowy mixuje dzwiek z 2 zrodel , a jak mam tylko komputer? to moge tez 2 kanaly obsluzyc?

Edytowane przez lidjij

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, ale tu nie masz 3 stopniowego EQ, więc nie ma nawet jak robić przejść, więc zapomnij o miksach xD Postaraj się to opchnąć na allegro i kup normalny mikser, minimum ten Numark M2 lub Reloop RMX 20.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lidjij

WIĘC NAPISZE MI KTOS WKONCU CO MOGE A NIE TYLKO CZEGO NIE MOGE? xD

Edytowane przez lidjij

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej zapomnij o tym a po drugie zadajesz tak banalne i nawet gorzej niż głupie pytania że aż włos się na głowie jeży.....jesli nie wiesz do czego jest i po co te "suwaczki i pokrętełka " to najlepiej daj se spokój z tym i nie męcz ludzi ..xD

Tępość umysłu nie zna granic :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szajba, gratuluję - udało Ci się przemówić mu do rozsądku ;P Jeżeli nie wiesz do czego służą fadery czy eq to się za to nie bierz, bo tego miksera bym nie wziął nawet na zapasowy xD Schowaj do szafy albo opchnij na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pe-De
no to jak juz powiedzieliscie czego na nim nei zrobie - to co nan im zrobie?

i piszcie konkrety a nie "nie za wiele" bo jestem zielony

co to cue?

coto amp?

moglbym np robic przejscia miedzy utworami nagrywac na kompie aby wydawac takie niby mixy?

/wyczytalem ze mixer 2 kanalowy mixuje dzwiek z 2 zrodel , a jak mam tylko komputer? to moge tez 2 kanaly obsluzyc?

Tutaj masz wytłumaczone co ty CUE:

http://forum.radioparty.pl/CUE-Przycisk-od-A-Z-t38745.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi