Skocz do zawartości
Gość Nowoczesny

[05.09.10] DaFFek - Electro & House vol.1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nowoczesny

Hejoo

Przedstawię wam mojego "pierwszego" secika robionego w virtual dj

Nuty są od panów z Movetown

Serwer: Zippyshare.com

Waga: 22.61 MB

Czas: 16:00

http://www12.zippyshare.com/v/64998731/file.html

+ Wiem , że nie do końca przejścia i te inne rzeczy są niedopracowane

+ Z przejściami to jest tak , że ja na wybrany moment puszczam drugą muzykę nie prze słuchając jej prędzej

+ W niedługim czasie zrobię dłuższego secika

edit by von boco : na przyszłość pamiętaj o dacie... Poprawiam ;)

Edytowane przez Von Boco

Gość DjLeśny

Przede wszystkim załóż słuchawki i śledź to co chcesz wpuścić-to się musi zgrać bo tak to wychodzi dupa... Najlepiej żeby ktoś Ci pokazał jak robić wejścia-bo trzeba też trochę poregulować pokrętłami...od tego są żeby ich używać:-) dobrze by było żebyś sobie zapodał jakiś kontroler, żeby chociażby podokręcać czasami kawałki-i jeśli chcesz się dobrze nauczyć robić wejścia to zapomnij o przycisku SYNC Ty to musisz czuć po prostu:-) Ale jak to mówią-trening trening i jeszcze raz trening...:-) Jeśli masz chęci i ciągnie Cię do tego to ćwicz,ucz się i ogień do przodu:-) Odemnie tak w skrócie-może ktoś jeszcze coś dorzuci od siebie, żeby chłopak wiedzial mniej więcej co i jak.... Powodzenia!

Edytowane przez DjLeśny

Gość Nowoczesny
Przede wszystkim załóż słuchawki i śledź to co chcesz wpuścić-to się musi zgrać bo tak to wychodzi dupa... Najlepiej żeby ktoś Ci pokazał jak robić wejścia-bo trzeba też trochę poregulować pokrętłami...od tego są żeby ich używać:-) dobrze by było żebyś sobie zapodał jakiś kontroler, żeby chociażby podokręcać czasami kawałki-i jeśli chcesz się dobrze nauczyć robić wejścia to zapomnij o przycisku SYNC Ty to musisz czuć po prostu:-) Ale jak to mówią-trening trening i jeszcze raz trening...:-) Jeśli masz chęci i ciągnie Cię do tego to ćwicz,ucz się i ogień do przodu:-) Odemnie tak w skrócie-może ktoś jeszcze coś dorzuci od siebie, żeby chłopak wiedzial mniej więcej co i jak.... Powodzenia!

Dzięki za poradę i opinie! :impreza:

Wiesz , ja używam słuchawki ale takie do skype , gier.

Wiem , że jest taka złączka że można słuchawki i głośniki podłączyć i będę potem w słuchawkach słyszał a w głośnikach puszczał

A byś mi jakiś kontroler polecił? Tylko , żeby nie był aż taki drogi , bo u mnie z kasą to licho.

Edytowane przez Nowoczesny

Też mam słuchawki do gier a używam ich i tak w VirtualDJ :impreza:

Z tego co napisałeś wynika że masz kartę dźwiękową na 2 wejścia ?

Zakup sobie np. Realtek HD tam masz 8 wejść :impreza:

Gość DjLeśny

Jeśli chodzi o kontroler to hmmm.... Ja mam osobiście reloop digital 2 + traktor pro,który ma w sobie 21 efektów i nie narzekam:-) Dalem za niego 1200zl,teraz to juz tańsze są... Polecę Ci numark NS& za pięc tysięcy zlotych...hahaha oczywiście zartuje:-) Ale może na początek jakiś numark typu total control? No niewiem musisz sobie sam pogrzebac w necie bo to wlasnie zalezy duzo od budżetu który chcesz na to przeznaczyc....Ale powiem Ci że nie wyobrazam sobie teraz grania bez kontrolera-to naprawde taka frajda ze szok:-) Laptop tylko sobie stoi z muza w środku a wszystko dzieje się na kontrolerze.... Tak że życzę Ci powodzenia i najlepiej jak masz jakiegoś znajomego Dja to się zgadaj żeby Ci pokazal na żywo i wytlumaczyl o co w tym wszystkim chodzi:-) Trzymaj się i paietaj-caly czas do przodu;-)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...