Skocz do zawartości
Gość IzaLra

[27.09.2010] Lady Shaker - Music Shock !

Rekomendowane odpowiedzi

Lady Shaker - Music Shock !

http://www22.zippyshare.com/v/30243013/file.html

Sory ze tylko 21 minut ale rezte wcielo przy zapisywaniu, bo komp sie wylaczył...

Czekam na słit komenty

:D

Edytowane przez KaSieNka_
A ja czekam na słit poprawe, dodaj: "serwer, waga, czas". Date już dodałam

Gość DragonDj

Ucięty to raz a dwa chłopie szlifuj się w zaciszu domowym a nie dawaj swojego marnego seta bo jak narazie to przy innych grających sorry bez obrazy ale cienki jesteś a wstawiałeś już dużo swoich setów i się nie poprawiłeś w grze.Jeśli będziesz dobry technicznie przejscia robił jak z nut to wtedy wstaw seta to każdy oceni bo wiem że nikomu nie sprawia przyjemnosci słuchac przez godzinę jak w każdym przejściu konie są,praca praca praca i jeszcze praca ale w zacziszu domoewym a nie wstawiac cos cienkiego i sie ośmieszac:)

wiesz co.

chyba sie poprawilam to po pierwsze. ;]

po drugie. jest to pierwszy set wystawiony w siec z mojej strony. ;]

po trzecie koni tu nie slysze [chyba ze chodzi ci o za glosno grajacy bass z drugiego kanalu].

po czwarte mialam za glosno gaina. ;]

pozdro. ;]

Edytowane przez IzaLra

Gość DragonDj

Przesłuchałem jeszcze raz twojego seta i konie są ale najwidoczniej ty nie wiesz co to konie,A i to nie twój pierwszy set wstawiony w neta bo na portalu DJ Kaniqa miasto muzyki wsatwiałaś swoje słabiutkie sety i za ten czas nie poprawiłaś się nic.Zapraszam do moich dwóch setów które wystawiłem tutaj Matthew Stend Hs 2010 i Matthews Stend-wakacyjny set>u mnie koni nie ma lecz trzysta gra.A na czym grasz jeśli można spytac?

Matthew Stand? Pozdro. Zawsze byłeś, jestes i bedziesz moim wrogiem. ;]

mowiac o koniach to wiem co to. ;]

po drugie dopiero zaczynam cos dzialac w branzy Dj wiec jestem zielona. ;]

Edytowane przez IzaLra

Gość DragonDj

Easty ale na radio party i w tym dziale nie ma miejsca na amatorów tu wstawiają sety ludzie którzy grają na sprzęcie od dłuższego czasu i grają bardzo dobrze a jak chcesz się szkolic to u cb w domu bo nikt nie ma zamiaru sobie uszu psuc o twoich błędów i braku pojęcia

No troche są koniec jednak.. i rzeczywiście za dużo bassu..

A Ty Dragon, nie przesadzasz troche? Każdy może sobie wstawić seta jakiego nagra i liczyć na jakieś rady. Ciekaw jestem czy Tobie też od razu wszystko wychodziło. ;) Pozdro

Edytowane przez RadiQ

mam na niego gleboko ...... ;]

po pierwsze nie jestem Easty. ;]

a po druge jak nie musisz to nie sluchaj . ;]

sluchawki mi nei dzialaly jedna tylko mi dziala wiec. ;] dokladnie zgrac sie nei dalo. ;]

na jednej sluchawce. ;]

Gość DragonDj

Radiq,mi nie wszystko od razu nie wychodziło w grze i na pewno nie wstawiałem setów do neta dopóki nie byłem technicznie dobry bo potem jest niezły ubaw z takich jak lady shaker że nie umie grać

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...