Skocz do zawartości
Keybord

[01.10.2010] Dj Keybord & Dj 2ZIN - Dyskoteka szkolna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Dziś przedstawiam wam set z dyskoteki szkolnej w moim gimnazjum na której zagrałem wspólnie z moim przyjacielem djem 2ZINEM.

Jakość: 128Kb/s i 224Kb/s

Waga: 146MB i 225MB

Czas trwania: 2h 39min (brakuje początkowych 10-15min, końcowych 30-40min)

Sprzęt: 2x Numark Axis 9 + Numark DXM06 + Sennheiser HD215

http://wklej.org/id/395952/

Tak jak w linku napisane, mieliśmy problemy z prądem kilka razy lecz na następnej już tego unikniemy. Również nagrało się niestety z przesterem, niezależnie od nas - na następnej tego również unikniemy.

Co do miksu: przez pierwsze ok 30min miksowaliśmy na zmianę po 1 nucie, później sety po ok 30min. Kilka koni było ale większość nie moja :P

Co do gadania przez mika - większość należała do mnie, troszkę się darłem ale to przez słabe nagłośnienie oraz straszne echo na sali, poza tym była to moja można powiedzieć że pierwsza impreza z mikrofonem. Niestety mam nawyk że zaraz po skończeniu gadania wyłączam mikrofon to nie złapało tych wrzasków po jak się bawicie itp ale naprawdę wszyscy krzyczeli i ogólnie praktycznie nikt nie siedział i jak najbardziej się taka muzyka podobało co jest dowodem na to, że dyskoteka szkolna to nie tylko disco polo.

No dobra to by było na tyle, trochę się rozpisałem ale mam nadzieję że się nie zanudziliście. Także już na zakończenie zapraszam do odsłuchu oraz komentarzy.

Pozdrawiamy serdecznie Dj Keybord & Dj 2ZIN.

• Upvote 1

Hmm secik bardzo ciekawy jedynie co to mniej więcej mogę ocenic nutki i za nie 8/10 techniki niestety ale nie da się ocenic bo bardzo słaba jakośc seta.Liczę że następnym razem chłopakii beż usterki zagracie ładnego czystego secika.Ps:takie małe info przed nagraniem zawsze najlepiej zrobic jedno przejście i to zapisac a potem odczytac jak się nagrało a jak znów z przesterem to przyciszyc trimy i levela.

Gość Krzychu0513

Czesc. Potrzebuje twojej pomocy bo chyba się znasz na tym ;] chciał bym zrobić udano om dobrze dyskę podaj kilka tytułów z twojej playlisty (wolne i coś fajnego z 30 min. piosenek by sie zdało dyska 20 kturegos listopada) POZDRO.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...