Skocz do zawartości
Gość Elegancik

Przyspieszanie nut

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ci powiem tak prędkość utworu (Bpm) zależy od tego jakiego gatunku słuchasz i niektórzy prezenterzy sami sobie przyspieszają i zwalniają utwory, ale zazwyczaj tak jest:

Electro do 130

House do 132

Trance 130-145

Hardstyle 150-160 :wub:

HardCore 160-250 :serduszka:

FrenchCore 180-240 :serduszka2:

TerrorCore ponad 250 :buja_w_oblokach::serduszka2:

SpeedCore 250-1000 :zakochany:

Extratone ponad 1000 (ekstremalny SpeedCore :zakochany: )

Edytowane przez Razorr
  • Upvote 1

Zrobię wyjątek i powiem, że nie gram na głównym nigdy powyżej 135 BPM, a przeważnie do 133 gdyż lecę w odłamy elektronicznego house'u, a nie clubu. Oczywiście... o ile gram :D

Od 128 do 133.

PS. To napisał Drejk : P

Moim Zdaniem po napisaniu posta przez razora reszta jest tutaj bez sensu łącznie z moim....przechwalacie się w jakiej prędkości (bpm) jaki styl przez was grany czy preferowany jest najlepiej słyszalny itp ....

koleś zadał proste pytanie i na nie wystarczy jeden post jednej osoby a nie wiele bezsensownych mających nie wiadomo jaki cel....

Ja podpinam się pod posta razora i oczywiście +1 dla niego :)

Gość Ona_Mysliwym

A to może ja zapytam jaki program komputerowy może pozwolić na to żeby przyśpieszyć tempo jakiej nuty i później to zapisać jakoś żebym mogła odtwarzać swoją wersję a nie oryginał..??

Każda taka operacja w prostych programach, będzie powodować uszczerbek na jakości utworu. W profesjonalnych programach do produkcji jest możliwość ograniczenia tego do minimum. Ale można też skorzystać z odtwarzacza Aimp, tam z tego co wiem jest możliwość przyśpieszenia bądź spowolnienia odgrywanego utwory, aczkolwiek nie wiem jak to tam wpływa na jakość ;)

Gość Ona_Mysliwym

Każda taka operacja w prostych programach, będzie powodować uszczerbek na jakości utworu. W profesjonalnych programach do produkcji jest możliwość ograniczenia tego do minimum. Ale można też skorzystać z odtwarzacza Aimp, tam z tego co wiem jest możliwość przyśpieszenia bądź spowolnienia odgrywanego utwory, aczkolwiek nie wiem jak to tam wpływa na jakość ;)

myślisz, że Aimp to dobre rozwiązanie??

Gość Ona_Mysliwym

No w sumie nie wiem czy ten Aimp tak bardzo się nadaje. Przetestowałem i muszę powiedzieć, że jednak znacznie zniekształca dźwięk, w tym przypadku virtual by się raczej lepiej sprawdził.

A jakieś inne programy są jeszcze....bo w nie wszystkich demówkach jest szansa na zapisanie danego pliku z przyśpieszonym tempem