Skocz do zawartości
LehoS

[11.10.2010] LehoS - Hard music vol.3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

;)

Chciał bym zaprezentowac Wam mojego 3 secika z serii "Hard Music". Secik został nagrany w innym programie niż te poprzednie i moim zdaniem jest lepszy od tych poprzednich, ale to jest tylko moje zdanie

:D

Server : zippyshare

Waga : 17,5mb

Czas : 38:36 min

http://www37.zippyshare.com/v/90046761/file.html

Licze na wasze komentarze

:)

Za kazdy komentarz "+"

No to tak czy lepszy to trudno mi powiedzieć bo pod względem utworów to chyba było słabiej, a z techniką to zaraz ci powiem. Pierwsze dwa przejścia były za długie nie potrzebnie czekałeś aż nuta się skończy staraj się robić przejścia w taki sposób żeby zgadzały się uderzenia w obu utworach. Później radziłeś sobie lepiej, aż do momentu kiedy to zaczynałeś puszczać Wildstylez - No time to waste, słychać było jak na początku przyspieszałeś nutę, wiem chciałeś zrobić przejście z HardStyle na HardCore i w takim przypadku lepiej pierwszy utwór zakończyć i zrobić taką 2 sekundową przerwę i puścić od razu HC w normalnym tempie a nie że ty grasz w 155 i później przyspieszasz tak się nie robi. To samo zrobiłeś przy Mash-up Danesa (pozdrawiam kolegę xD ) źle zrobiłeś przejście z HC na TerrorCore i później z TC na SpeedCore i jeszcze ten utwór Beret Rozdarty Smerfy Sex Party puściłeś chyba w zwolnionym tempie. Podsumowanie na razie ćwicz Hardstyle i przy tym zostań. HC, TC i SC zostaw sobie na później bo to jest muzyka dla bardziej zaawansowanych Dj-ów. Jak HS będziesz miał w jednym paluszku to wtedy próbuj HC i tak dalej i tak dalej, bo to aż uszy bolą czasem od tych przejść w TC i SC ;)

• Upvote 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...