Skocz do zawartości
Gość drakoo

Słuchawki - zakup

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chcę zakupić słuchawki, jednak na początek coś taniego... Znalazłem kilka ofert, z czego wybrałem 2 opcje...

Słuchawki Reloop RH-2450 MK2 Dla DJ

Oraz

STANTON DJ PRO 60

Wiadomo mają dobrze tłumić, wygoda, i czystość dźwięku jak najlepsza. Stantony sa fajnie opisane jednak martwi mnie to: Profesjonalne zamknięte słuchawki dla DJ'ów z możliwością składania do kieszonkowych rozmiarów!

One tylko się składają do takich rozmiarów czy sa takie małe? Wiadomo słuchawki muszą być wygodne, a takie male g*wienko mnie nie bardzo interesuje.

Spotkał się ktoś z tymi słuchawkami? Rzeczywiście mają takie dobre tłumienie?

Które lepsze? Macie jakieś inne propozycje? do 100zł?

//edit

Znalazłem jeszcze te: Behringer HPX 2000

Edytowane przez drakoo

Nie oszukujmy sie za taka cene nie kupisz nic dobrze tlumiacego, z dosc czystym dzwiekiem i nowego

Stantony sa fajnie opisane jednak martwi mnie to: Profesjonalne zamknięte słuchawki dla DJ'ów z możliwością składania do kieszonkowych rozmiarów!

Mobilnosc i tyle, dlatego sluchawki sie mierzy i testuje przed kupnem (to jest jak z doborem np. ubrania)

Behringer HPX 2000

Te behy ujda, ogolnie prawie wszystko do tej ceny do domu wystarczy ;)

Jeszcze nad uzywanymi Sennheiser HD205 mozna pomyslec, badz nowymi HD201 albo HD202

A testowaliście je? czy tak poprostu uważacie że są dobre ;P? Jest ktoś kto je miał bądź może mi doradzić czy są jakieś inne dobre? nie chciałbym już nawet tych 100zł wywalać w błoto ;) Wychodzi na to że statystykami słuchawek nie należy się kierować. :D

Posiadaja one regulacje? Tzn na różny rozmiar głowy ;P?

Edytowane przez drakoo