Skocz do zawartości
Gość Pe-De

Virtual DJ 7.0 Home Free

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zaszczyt zaprezentować wam nową wersję programu Virtual DJ.

Jest to wersja DARMOWA dla użytkowników DOMOWYCH.

Najnowszy VirtualDJ 7 łączy w sobie wszystko co najlepsze ze starych wersji oraz dodaje całkowicie nowe możliwości co do Wirtualnego DJingu.

Nowy Virtual DJ pozostawia konkurencje daleko w tyle oferując nowe, niesamowite funkcje:

MULTI DECK - Czy irytowało cię ograniczenie tylko do 2 Decków jednocześnie? Teraz spróbuj grać jednocześnie na 4 lub 6 a dla bardzo wymagających firma Atomix przygotowała 99 Decków.

Line-in inputs - Jeżeli jesteś muzykiem i korzystasz z zewnętrznego oprogramowania do kontroli swoich analogowych urządzeń, teraz możesz je przenieść do jednej aplikacji, Virtual DJ!

GeniusDJ - Nie jesteś pewien czy twój zbiór muzyczny jest aktualny i na czasie? Jeżeli jesteś posiadaczem konta premium możesz zapytać "GeniusDJ" co warto pobrać bazując na utworze który jest już stary i przynudnawy.

New Audio Engine - Wiele osób narzekało na jakość dźwięku w Virtual DJ 6, tym razem Atomix zaprezentuje nowy silnik dźwiękowy który oferuje niesamowicie krystalicznie czysty dźwięk.

Nowy silnik "Master Tempo" powinien dawać czystą jakość dźwięku nawet przy ekstremalnie zmienianym Pichu

Nowy Silnik Scrach daje nowe możliwości w emulacji Scrachu na Wirtualnej konsoli

DJ Controller support - Virtual DJ Pracuje ze wszystkimi wiodącymi na rynku markami firm zajmującymi się produkcją sprzętu DJ'skiego (Pioneer, Numark, Denon, Vestax, Gemini, Hercules, Stanton, American Audio, Behringer, Reloop, itp.)

W podstawowej wersji program potrafi obsłużyć 80 urządzeń, może to nie dużo ale jest możliwość ściągania wtyczek które umożliwią kontrolę nad najbardziej wymyślnymi urządzeniami.

Ponadto:

- Virtual Script

- Wyszukiwarka plików muzycznych "NetSearch"

- Muzyczne Grupy

- Nowy Silnik Timecode

- Nowy Silnik Skórek programu

- Poprawiony Silnik Video

- Obsługa "Unicode"

- Oraz poprawa i naprawienie mniejszych błędów w programie.

vdj7.png

...::DOWNLOAD::...

http://www.virtualdj.com/download/free.html

Edytowane przez Pe-De
  • Upvote 4

Prawde powiedziawszy podoba mi sie :)

mozna prosic jakies screeny z ustawien 'Sound Setup' pod karte dzwiekowa SoundBlaster'a 7.1 Creative + mikser ? :)

bo w tym vdj jest troszke inaczej :)

http://www.iv.pl/images/37422648300936314223.jpg

o co w tym chodzi ?

wiem ze po 10 minutach opcje wracaja do standardu :P

Edytowane przez Demid

Prawde powiedziawszy podoba mi sie :)

mozna prosic jakies screeny z ustawien 'Sound Setup' pod karte dzwiekowa SoundBlaster'a 7.1 Creative + mikser ? :)

bo w tym vdj jest troszke inaczej :)

http://www.iv.pl/images/37422648300936314223.jpg

o co w tym chodzi ?

wiem ze po 10 minutach opcje wracaja do standardu :P

Tzn. że kompletna konfiguracja audio jest dostępna tylko i wyłącznie w wersji BASIC albo PRO :) W wersji HOME działa tylko przez 10 minut. Więc ten komunikat uświadamia użytkownika takowej wersji HOME, żeby zainwestował w jedną z wyżej wymienionych wersji :P