Skocz do zawartości
Von Boco

[13.10.10] Von Boco - Happy Hardcore Hour

Rekomendowane odpowiedzi

Von Boco - Happy Hardcore Hour

Czas: 73 min

Waga: 68 MB

Server: zippyshare.com

http://www1.zippyshare.com/v/51510306/file.html

Secik w dosc nietypowym stylu, bo Happy Hardcore (Uk Hardcore). Zapraszam do słuchania, bo naprawde mega energia i mega sila plynie przez seta :P:cisza: 181 BPM mysle ze wystarczajaco wam pomluci w glowkach :D Jakby ktos chcial playliste, to jak zawsze zapraszam by pisac na pw albo gg :) A wiec Enjoy ! :D

• Upvote 3

ihaaa wysłuchałam 8) happy hardcore i ja jestem happy :wub:

świetniaste secisko !! Wg to ja jestem zaskoczona Vonuśko, że Ty grasz takie cUś ;o myślałam, że tylko Twój ukochany Hands Up a tu taka niespodziewajka :D

jak dla mnie możesz częściej nagrywać sety właśnie w tym gatunku bo wychodzi Ci to świetnie :brawa:

utworki cudne nawet nutka, która mam jako budzik w fonie poleciała xD rise againn :tancze:

świetna robota Krzysiu :*

ihaaa wysłuchałam 8) happy hardcore i ja jestem happy :wub:

świetniaste secisko !! Wg to ja jestem zaskoczona Vonuśko, że Ty grasz takie cUś ;o myślałam, że tylko Twój ukochany Hands Up a tu taka niespodziewajka :D

jak dla mnie możesz częściej nagrywać sety właśnie w tym gatunku bo wychodzi Ci to świetnie :brawa:

utworki cudne nawet nutka, która mam jako budzik w fonie poleciała xD rise againn :tancze:

świetna robota Krzysiu :*

Noi tu jest problem, bo ciezko dorwac jakis Happy Hardcore, ale bd sie staral bo sam lubie czasm takiego czegos posluchac.

I nie boj sie Hands up i tak jest moim best gatunkiem, happy hardcore traktuje jako szybszy hands up :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...