Skocz do zawartości
Gość Maite Radar

[15.10.2010] Maite Radar - WTF is Hands Up?!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Maite Radar

Witam Was, drodzy Partymaniacy! ;)

W dniu dzisiejszym powiew świeżości od mojej osoby, że taa powiem - takiego mnie nie znaliście :> A więc pierwszy set sklejony z tego skocznego i tanecznego gatunku - Hands Up. Wcześniej nie miałem do czynienia z czymś takim w ogóle, ale chwilę posiedziałem przy tej muzyce, i postanowiłem coś takiego zrobić.

Bardzo proszę o komentarze, czy Wam się podoba, czy też nie, czy próbować swoich sił jeszcze w tym gatunku (przede wszystkim w klubie, ale i w setach) i ogółem - chcę znać Wasze odczucia co do tego sześćdziesięciominutowego nagrania. Osiemnaście kawałków zmiksowanych przeze mnie, w jak najlepszy sposób ^^

Maite Radar

WTF is Hands Up?!

Czas: 61 min (Troszkę ponad 1h)

Waga: 58 MB

Serwer: zippyshare.com

Pobierz:

http://www26.zippyshare.com/v/49085781/file.html

Mam nadzieję na uznanie w Waszych oczach :D

• Upvote 2

Set muszę przyznać ogólnie technicznie dobry. Nie podobało mi się przejście pomiędzy We No Speak Americano a Love In Siberia. Troszkę nie zgrane i coś z eq przedobrzyłeś, chodzi o ten dość wyrazisty bass w pewnym miejscu :) Zdarza się każdemu więc można wybaczyć :P Szczególnie jeśli nie siedzi się w tym klimacie :) A tak poza tym jakiś większych wpadek nie było. Powodzenia w kolejnych setach czy to w tym gatunku czy innym :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...