Skocz do zawartości
Erol

Czy mołgłbym się nadawać na DJ ?? Przejścia cz.2

Rekomendowane odpowiedzi

Ocencie troche poczytałem no i myśle ze to wyszlo naprawde fajnie po za jednym ostatnim przejsciem. Ale proszę powiedzieć mi co mam do poprawy bo wiem ze bardzo duzo ... Przesluchalem to jednak kazde przejscie ma cos jak by to wyrazic odrzucajacego :(. No ale Oceniac

Link: http://www13.zippyshare.com/v/48663984/file.html

Edytowane przez Erol

Jak dla mnie to jeszcze wiele przed tobą...

Sklejanie nie polega na przyciśnięciu sync czekania aż 1 dobiegnie końca i wchodzić drugą.....

Skoro sam wiesz że coś jest nie tak to po co wogóle to wszystko?????

masz wiele audycji granych tutaj przez naprawde świetnych technicznie więc masz widoczną przepaść między tb a tym poziomem który chcesz osiągnąć....wystarczy śłuchać samego siebie i innych i praca praca i jeszce raz praca....

nikt ci nie wyłoży całej filozofi bo kazdy pracuje na swoje konto i jak widać dlatego nie kazdy to potrafi :)

pozdrawiam....

a co jest źle??

odpowiem tak że pracuj pracuj i jeszcze raz pracuj a efekty same przyjdą :)

Edytowane przez SZaJBa xD

Gość Âť Pain ÂŤ

Jenys jak to widze to az zal... Cwicz ze chlopie te przejscia kilka dobrych miesiecy a potem nas pytaj czy sa dobre... A nie ze kilka dni temu zalozyles temat, teraz drugi i mamy oceniac ze oh pieknie super bierzemy ciebie do rp ... :D cwicz troche, a potem zadaj ocen, bo w takim tempie sie zniechecisz.

Dokładnie jak wyżej. Nie zakładaj co chwila nowego tematu, ćwicz ćwicz i jeszcze raz ćwicz. Słuchaj setów innych dji, czytaj jak najwięcej na temat grania, mixowania itd. I jeśli zrobisz znaczne postępy to wtedy się pochwal, ale nie rób tego co chwila bo to nie ma sensu.

• Upvote 1