Skocz do zawartości
Gość olafek1993

VDJ + SHOUTCAST = problem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość olafek1993

najpierw tworze serwer shoutcast a potem problem.... jak mam połączyć sie z virtualem wpisując ip i port w configu bo gdy wpisuje ip i port stworzonego serwera shoutcast to gdy biore record po mniej wiecej 15 sek. wyskakuje mi ze nie moze sie poł z tym serwerem...??

Gość olafek1993

tak mam wystartowanego...skonfigurowałem go zgodnie z różnymi poradnikami czyli wpisałem hasło,port ,liczbe słuchaczy itp. , potem gdy juz mam uruchomiony serwer wpisuje ip , port i hasło w vdj i chwile sie wczytuje i nic...pisze ze nie moze sie poł.. z tym ip(i jest podane ip).

Gość olafek1993

muszę wpisać w configu w jednej ramce ip a w drugiej port (ip i port serwera shoutcast) jeśli tak ?? TO właśnie nie działa :D ?? (dokładnie pisze "broadcast error" a poniżej can't connect to serwer.....i podane jest ip.)

Edytowane przez olafek1993

Gość olafek1993

Mistrzu pomogłeś :D a da sie podac jakis link np na gadu w opisie zamiast podawac to http://ip:port osobie która chce posłuchać ?? bo jest w configu ta druga opcja co generuje chyba link ale niewiem jak tego używac ??

Edytowane przez olafek1993

Raczej się nie da. Jeśli chciałbyś mieć inny adres który byłby przypisany pod ten ip to musiałbyś mieć po prostu serwer na który wgrałbyś plik playlisty listen.pls w którym jest zapisany Twój adres IP oraz port na którym nadajesz, następnie mieć domenę, nazwać ją jak chcesz np. olafek.pl i wtedy jak domena byłaby przypisana pod serwer to mógłbyś podawać taki adres jak: olafek.pl/listen.pls i wtedy po otworzeniu tego linku włączałoby się radio ;)

Gość BoogieDJ

Mam taki sam problem.. Tyle ze gram w nie swoim radiu i wczesniej gralem normalnie ale od jakiegos czasu juz mi nie dziala.. nie ma pojecia czemu bo wczesniej chodzilo.. Bardzo licze na pomoc ..

Mam taki sam problem.. Tyle ze gram w nie swoim radiu i wczesniej gralem normalnie ale od jakiegos czasu juz mi nie dziala.. nie ma pojecia czemu bo wczesniej chodzilo.. Bardzo licze na pomoc ..

A może radio jest wyłączone. Jeśli to nie to to dostosuj się do odpowiedzi Dj PD to powinno Ci pomóc :)

Gość BoogieDJ

radio wlaczone bo z innego kompa normalnie gram.. a serwer nie stoi z mojego kompa bo z tego co zrozumielam to jego pomoc byla dobra ale pod warunkiem ze serwer stoi z tego samego kompa co sie chce laczyc