Skocz do zawartości
Gość olafek1993

VDJ + mikro = problem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość olafek1993

Proszę o racjonalną odpowiedź...mam problem z włączeniem mikrofonu w czasie grania w vdj...ustawiłem w configu master + mic i w czasie grania naciskam vocal+( plugin do mikrofonu) i nic nie słychać poza tym ze po wcisnieciu muzyka troche sie przycisza, ale głosu nie słychać. Jak mam to zrobić ??

Gość olafek1993

nie...wszystko jest ustawione w porządku. ogólnie jak mówie do mikrofonu to słysze ze jest cały czas włączony i słyszę swój głos ale tak jak by sie nie nagrywał w vdj. ??

Edytowane przez olafek1993

ale to nadaje wtedy przez winampa muzyke a chce nadawać live przez vdj w radiu i mówic przez mikro...

To przecież tłumacze, że bez problemu tak się da. W shoutcaście w ostatniej zakładce Input w Input Device ustawiasz Soundcard Input, w regulacji nagrywania Twojej karty dźwiękowej zaznaczasz Stereo Mix i grasz z VDJ'a a nadajesz przez Shoutcasta i przez niego mówisz.

Gość olafek1993

Jak byś mógł mi napisać w punktach,taki mały tutorial , co mam zrobić od początku do końca począwszy od zainstalowania tego pluginu po granie w vdj ?

Edytowane przez olafek1993

No człowieku opanuj się. Hipnotic wytłumaczył Ci wszystko co musisz zrobic! Wystarczy tylko popatrzyc na posty powyżej. A jeśli ciąle masz z tym problem to poszukaj na forum. Jest wiele tematow i tuturialow dotyczacych shoutcast'a. Wystarczy poszukac! Trochę checi!

matko kochana... w sieci jest poradników do łaczenia się z serwerem shoutcast i grania z mikrofonem że praktycznie 5 sekund i znajdę... co drugi portal o muzyce udostepnia takie tutoriale... sciagasz Shoutcast DSP, instalujesz, włączasz, uzupełniasz zakładki potrzebnymi danymi przechodzisz to Input ustawiasz sound cartd input wchodzisz w regulację nagrywania zaznaczasz Stereo mix, żeby był ' ON ' tak dla janości, klikasz connect w shoutcascie, włączasz VDJ, przeciagasz kawałek, grasz, mixujesz, robisz co chcesz...