Skocz do zawartości
LehoS

[22.10.2010] LehoS - Hard music vol.4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

:)

Przedstawiam Wam nowego seta z serji "hard music". Od czasu kiedy wrzuciłem ostaniego seta ostro ćwiczylem i moim zdaniem widac tego efekty, ale nie mi to oceniac

:P Licze na wasze komentarze zarówno pozytynwe jak i negatywne :)

Server: zippyshare.com

Waga: 38,6 mb

Czas : 48:30 min

PS. Za kazdy komentarz "+"

Dobra, pora coś napisać ;)

Tak jak Ci pisałem na gg. Przejścia powinny zaczynać się wcześniej i powinny trwać dłużej. Jedno z drugim jest ze sobą związane, wiadomo :P

Przykład? w Get Hit przejście powinno trwać do 4:47, czyli musisz wcześniej wchodzić nutą w odpowiednią frazę.

to jest najważniejsza sprawa.

jakbyś to dopracował, to by było świetnie :)

trochę tam jeszcze musisz poćwiczyć nad "dokręcaniem" utworów, bo delikatne konie czasem się pojawiły, no i będzie już wszystko cacy :D

ćwicz, ćwicz i jeszcze raz ćwicz :) a ja czekam na dalsze efekty :)

• Upvote 1

Przejścia powinny zaczynać się wcześniej i powinny trwać dłużej. Jedno z drugim jest ze sobą związane, wiadomo :P

Przykład? w Get Hit przejście powinno trwać do 4:47, czyli musisz wcześniej wchodzić nutą w odpowiednią frazę.

to jest najważniejsza sprawa.

jakbyś to dopracował, to by było świetnie :)

trochę tam jeszcze musisz poćwiczyć nad "dokręcaniem" utworów, bo delikatne konie czasem się pojawiły, no i będzie już wszystko cacy :D

+1

A ja Ci jeszcze bardziej ułatwię pracę :)

Trzymej filmik, jak grasz z vDJ'a, to będziesz zmuszony go usunąć :D Na dole masz krótki opis, co w danej sytuacji się robi, obczaj to i ćwicz mistrzu, kanał HS czeka :D

http://www.youtube.com/watch?v=WkhmHO3L-xM

• Upvote 1

a ja sobie dziś wreszcie wysłuchałam jednego secisza 8)

tam na przejściach i tym tralalala to się nie znam ale myślę, że wystarczająco Ci chłopcy wszystko wytłumaczyli :D także ja powiem, że pod względem tego co jest zawarte w secie to jest pod wrażeniem :D samo dobre :D trzepnięcie jest wiec Anetka jest zadowolona :oczy:

Lehośku trening czyni mistrza :*

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...