Skocz do zawartości
Davidoss

Powiedzcie pare słow (amator)

Rekomendowane odpowiedzi

Od wczoraja wiem co to fraza :D i od wczoraja mam zrobiony podsłuch.

Dzisiaj ćwiczyłem przejścia, wiem że nie jest to płynne, ale zrozumcie że każdy musi od czegoś zacząć.

Powiedzcie czy idę w dobrym kierunku, i co robić aby coraz to lepiej to wszystko wychodziło:

http://www14.zippyshare.com/v/99473417/file.html

http://www14.zippyshare.com/v/71740736/file.html

ps. robione w VDJ.. coś cicho on nagrywa, nie wiem czemu.

Edytowane przez Davidoss

Ćwiczyć ćwiczyć ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Duuuużo pracy, dużo efektów. Mam za sobą już jakieś trzy lata, albo nawet trzy i pół przygody z muzyką. Początki nie były łatwe. Ciężko było. Bywały załamania, niechęci. Jednak trenowałem dziennie po kilka ładnych godzin. I tak kilka miesięcy. Sporo pracy mnie to kosztowało i nadal nie gram jakoś świetnie. Cały czas udoskonalam to, jak gram, staram się dążyć jeszcze dalej, bo wiem że za mną jest dopiero kawałek drogi którą już przeszedłem, a przede jeszcze to, co przejść muszę, bym mógł być nazywany mianem bardzo dobrego prezentera. 'Droga jest długa, bolą nogi' ale nie zniechęcaj się. To taka przenośnia, w rzeczywistości to uszy mogą boleć od słuchawek z dużą głośnością. Trenuj, nie zniechęcaj się, jeśli przyjdą chwile zniechęcenia odpocznij kilka dni - ja tak robiłem, dałem sobie na luz trochę i potem dalej trenowałem. Pozdrawiam, życzę sukcesów :)