Skocz do zawartości
Fringe

[06.11.10] Harnaś - Destroy your mind

Rekomendowane odpowiedzi

Destroy your mind

Pod tą nazwą kryje się kolejny set od Harnasia.

Jest to 100 minutowa składanka dobrze zmixowanej electro - housowej muzyki.

Frindz: 3 razy tak, przechodzisz dalej ! :D

59456844324347284788.png

http://www22.zippyshare.com/v/38593500/file.html

Kliknij żeby ściągnąć.

Tradycyjnie opinia = playlista.

• Upvote 7

Dzięki Kamil za temat . Tak więc mam nadzieję ze się spodoba , liczę na masę opini ^^ :):piwo:

_______________________________________________________________________________________________

Edit @

Zbyniu dlaczego dziwisz się ? Fringe "swój" chłop ^^ to i założył

_______________________________________________________________________________________________

Edit @ Editu @

Spoko ^^

Edytowane przez Harnaś
  • Upvote 2

1 dziwi mnie to że temat założył Fringe [ nie żebym coś podejrzewał ]

2 Wracając do seta klimat bd technika chyba też więc 9/10 za całość

3 Na ale ten set nie jest najlepszym w ostatnim czasie jak dla mnie

EDIT: dziwię się ponieważ zawsze zakładałeś sam tematy z setami a tu Fringe wyskakuje z twoim setem trochę mnie to zszokowało, a tak że zdziwiło :)

Edytowane przez zbyniu11

Gość Fotograf

A ja mam teraz HARNASIU prośbę, mozę podjąłbyś się zrobienia seta pomieszanego głównie z rock&rolla i muzyki typu We speak Americano, czyli z trąbkami itp ;) ?

• Upvote 1

A ja mam teraz HARNASIU prośbę, mozę podjąłbyś się zrobienia seta pomieszanego głównie z rock&rolla i muzyki typu We speak Americano, czyli z trąbkami itp ;) ?

Można spróbować :):piwo:

"Czemu jeszcze nie jestes prezenterem na głównym??"

Hmm , narazie czekam na sprzęt poza tym , na start postaram się dostać do jakiegos mniejszego radia :piwo:

Edytowane przez Harnaś

Gość Abu Aka Damianek

Harnaś muszę Ci powiedzieć, że co raz lepsze sety robisz :D Nie no na główny to by Cię przyjęli bez dwóch zdań. :DD

Set muzycznie jak najbardziej na 10/10 Ehh ten Electro-House. :wub:

Set Technicznie też doby nie ma na co narzekać. 9/10 :D Tak więc czekam na kolejne odsłony z Twojej strony. :)

Pozdrawiam Abu Here.

• Upvote 1

Nuta w 50 minucie stary wałek a tak mnie zbajerował, że szok xD przypomniały się lata kiedy to bywało się na imprezach .Za niego duży plus

Powiem tak , cały set jest pełen różnorakich nut , jednych świetnych drugich mniej zależy co jak komu się podoba.

Nie pamiętam już w w której min ale coś przejścia nie wyszły , jednak tak jak już nie raz pisałam uczysz sie nadal .

Jestem mogę powiedzieć dumna z Ciebie , nie poddajesz się i super tak 3maj :)

Set zaliczam do dobrego bo wiem że stać Cię na jeszcze więcej :)

Nie pisze, że jest super słitaśnie bo to żenada , po takich wypowiedziach nie wiesz nad czym musisz popracować.

Tyle mej wypowiedzi :) powodzenia w dalszym tworzeniu ;) I dziękuje za pamięć o mojej osobie :)

Edytowane przez Monia

Gość DragonDj

Poprzedni set zrobił na mnie wielkie wrażenie a ten set jak dla mnie jest słaby w niektórych momentach przejścia wychodzą a niektóre nie.Praktycznie przy każdym przejściu jest zero płynnosci.Liczę że następnym razem pokażesz klasę i zagrasz Perfect seta pozdro;-)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...