Skocz do zawartości
Gość Asasasa3

Problem z Vdj 7 home

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Asasasa3

Witam! Mam problem z vdj 7. Gdy włączam go pierwszy raz wszystko działa bez zarzutów, ale za 2 razem wyskakuje błąd: invalid skin file (error line 0 in the xml). Co z tym zrobić? Proszę o pomoc.. yo ;)

Gość Asasasa3

Jakiego skina używasz ?

Skin był podstawowy, nie zmieniałem go w ogóle.

Przeinstaluj, miałem podobnie.

Przeinstalowywałem już parę razy, nawet jak zainstalowałem jedną z wcześniejszych wersji to wyskakiwał także jakiś błąd ze skinem.

Gość Asasasa3

Witam jeszcze raz.. Znalazłem przyczynę tego problemu, ale nie potrafię jej rozwiązać ;D Wiec. Gdy instaluje vdj. (obojętnie jaką wersję) nie tworzy mi folderu "Virtual DJ v6 PRO", w którym są skiny, pluginy, itp. w Moich dokumentach, ale tu: C:\Documents and Settings\nazwa_uzytkownika\Ustawienia lokalne\temp\Rar$EX00.750\... Ten folder po jakimś czasie sam znika, i dlatego program nie potrafi zaladować skórki. Wie ktoś jak to rozwiązać??

Skoro folder tworzy się w

C:\Documents and Settings\nazwa_uzytkownika\Ustawienia lokalne\temp\Rar$EX00.750\...

To spróbuj skopiować ten folder do Moich Dokumentów..

Akurat może zadziała :)

Gość DJ Fresh

Jeśli nie próbowałeś jeszcze zainstalować VDJ z innej instalki to polecam Ci to zrobić. Ściągnij nową, inną instalkę i sprawdź czy problem się powtarza.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...