Skocz do zawartości
Gość DjBioo

Jaki Mikser na poczatek?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jestem nowym użytkownikiem tego forum. Mam 15 lat i chciałbym zająć się tzw. DJ-ką. Problem w tym, że słyszałem od 30 ludzi jaki mikser mam wybrać i każdy mówił co innego. Jeden mówi "weź reloopa 20 " za to drugi " wez numarka dxm06 " a kolejni to denona numarka M2 i wiele wiele innych. Jak na 15-latka przystało, nie zarabiam - mam kieszonkowe;p 50 zł na miesiąc, wiec każde 10 zł drożej to dla mnie masakra. Kwota jaka dysponuje wynosi do 500zł. Jeżeli możecie poradźcie mi jaki mikser mam sobie wybrać. Z góry dziękuje. Osoby które najwięcej pomogą dostana plusa :)

Jeżeli był już taki temat to bardzo przepraszam :)

Numark M4:

12 miesięcy GWARANCJI polskiego dystrybutora

- trzykanałowy DJ mikser,

- wyjścia: Master (RCA), Record (RCA), słuchawki (1/4â) , wejścia: 2 x przełączalne phono/line (RCA), 4 x line (RCA), 1 x mic (1/4â) z korekcją barwy,

- trójpoziomowa korekcja dźwięku, przełączniki KILL

- wymienny crossfader z możliwością pracy w rewersie i z kontrolą krzywej cięcia, korekcja dźwięku i pokrętło GAIN na każdy kanał, sześciopoziomowa sygnalizacja LEDâowa

to taki krótki opis tego mikserka - w sumie nie jest zły, ale czekam na kolejne propozycje.

zapomnialem dodac ze jak piszecie " ten numark M4 " to bylbym wdzieczny jak byscie napisali dlaczego akurat ten mikser a nie inny:)

A co sądzicie o numarku M1 ? Podobno jest elegacki jak na poczatek :) odsluch master chyba ma ;p bez dodatkowych funkcji tylko to co potrzebne aby wprowadzic sie w te klimaty dj-ki.

Edytowane przez DjBioo

tak tylko ze ja na poczatek chce podlaczyc pod komputer i jest sens kupowac 3 kanalowy mikser ?

Choćby na przyszłość, a trzeci kanał raczej nie przeszkadza, może się kiedyś przyda.

Martin F. rozumiem - ale piszcie dlaczego co on ma w sobie takiego czego inne nie maja ... prosze ... bo pisanie " polecam Ci ten mikser " jakos mnie nie przekonuje tylko dlaczego akurat ten - wiesz... chodzi mi po prostu abym nie kupil byle gów*a. Pozdrawiam

Martin F. rozumiem - ale piszcie dlaczego co on ma w sobie takiego czego inne nie maja ... prosze ... bo pisanie " polecam Ci ten mikser " jakos mnie nie przekonuje tylko dlaczego akurat ten - wiesz... chodzi mi po prostu abym nie kupil byle gów*a. Pozdrawiam

Numark M2

- dwukanałowy mikser

- wejścia : 2 x pono/line (RCA), 2 x line (RCA), 1 x mic (1/4â)

- wyjścia : master (RCA), record (RCA), słuchawki (1/4â stereo)

- trójpoziomowa korekcja dźwięku i pokrętło GAIN na każdy kanał

- korekcja dźwięku i pokrętło GAIN dla mikrofonu

- wymienny crossfader

Jakby to było byle g***o to bym Ci go przecież nie polecał :)

Posiada niezbędne funkcje :)

Za tą cenę to na prawdę sie opłaca.