Skocz do zawartości
Dj Morwa

Urodziny RadioParty.pl - KONKURS DLA UŻYTKOWNIKÓW

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy wszystkich partymaniaków.

Jak wiecie w pierwszej części grudnia nasze radio obchodzić będzie swoje 6 urodziny, z tej okazji przygotowaliśmy dla was wiele atrakcji. Jednak tak naprawdę to nasza rozgłośnia bez was nie była by nic warta, to wy stanowicie o naszej sile i dzięki wam jesteśmy bezkonkurencyjni.

Dlatego w głowie Antraaxa narodził się pomysł byście i wy mieli swój udział w naszych urodzinach. Pewnie zastanawiacie się w jaki sposób ?

Dla chcącego nic trudnego. Nasze forum jest pełne waszych muzycznych interpretacji także myślimy że nie będzie żadnego problemu.

Przechodząc do meritum sprawy, postanowiliśmy zorganizować konkurs na 3 NAJLEPSZE SETY które zostaną puszczone podczas meetingu z okazji 6 urodzin radioparty.

po niżej warunki które muszą być spełnione by wasze zgłoszenie konkursowe zostało przyjęte.

1. Imie Nazwisko oraz ksywa Wykonawcy

2. Sety muszą być w klimacie panującym na kanale głównym (electro-house, funky house, hands up)

3. Wasze komplikacje muzyczne muszą być około 60 minutowe.

4. Set musi być wrzucony na server (np. zippyshare) a link musi być podany w waszym zgłoszeniu.

5. Głównie chodzi nam o czyste sety bez waszego głosu.

6. Zgłoszenie proszę wysyłać na adres e-mail 6urodziny@wp.pl

7. Zgłoszenia przyjmowane są do 28.11.10 r. jeśli ktoś prześle w późniejszym terminie jego set nie będzie brał udziału w konkursie.

Jeśli choć jeden z powyższych punktów nie zostanie spełniony to wasze zgłoszenie nie zostanie rozpatrzone.

Godziny oraz dni w którym dane sety sety zostaną upublikowane w najbliższym czasie zostaną wyznaczone.

Zgoda od Zarządu na przeprowadzenie konkursu.

1.Drake

2.Siles

Wasze zgłoszenia będzie rozpatrywać komisja w składzie:

Antraax,Hit, Miciu, Morwa

Także życzę połamania vinyli !

Pokażcie na co was stać !

Pozdrawiamy,

Organizatorzy.

Edit by Von Boco :

Przypinam.

• Upvote 9

Gość Darius Aloud

Witam!

Mam pytanie. Czy set może być mixowany przez więcej niż jedną osobę ? Bo w warunkach nic nie pisze na ten temat a chciałem się upewnić.

peace.

Pomysł naprawdę bardzo dobry wreszcie to słuchacze mogą czynnie uczestniczyć w urodzinach radia bo tak naprawdę wszyscy to radio tworzą ;) i tak jak zbyniu mam pytanie do kiedy można nadsyłać sety?? :)

PS tak na marginesie mały błąd się wkradł ;)

Godziny oraz dzni w którym dane sety sety zostaną upublikowane w najbliższym czasie zostaną wyznaczone.

[quote name=Robaczek_xD' date='18 listopad 2010 - 00:26' timestamp='1290036401' post='487086]

Pomysł naprawdę bardzo dobry wreszcie to słuchacze mogą czynnie uczestniczyć w urodzinach radia bo tak naprawdę wszyscy to radio tworzą ;) i tak jak zbyniu mam pytanie do kiedy można nadsyłać sety?? :)

PS tak na marginesie mały błąd się wkradł ;)

do 30 Listopada... Tak więc kochani kto pierwszy ten lepszy ;-)

czekamy z niecierpliwością! Dodam jeszcze w tajemnicy, że poza prezentacją seta, dorzucimy kilka drobnych prezentów od RadioParty.pl

Pozdrawiam

HiT

Ojjj coś czuję , że będzie zacięta walka o te najlepsze miejsca (i nagrody) ^^ także życzę powodzenia :):piwo:Do pracy rodacy !

Gość rufioxxx

Wrzuciłem na server wrzuta i odrzucili bo myślałem że serwer (np.zippyshare) jest podany dla przykładu, bo jest przed nim np.

bo według mnie trzeba było napisać Set musi być wrzucony na server (zippyshare)

a nie Set musi być wrzucony na server (np. zippyshare)

ps. jak komuś nie działa zippyshare to gdzie ma wrzucić ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...