Skocz do zawartości
Gość smutas

[17.11.2010] Smutas created - listopadowy secik eh

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Otatnimi czasy słuchając waszego radia zainteresowałem się dość poważnie muzyką, i stwierdziłem że też chce zrobić coś swojego. Poszukałem, poczytałem i znalazłem programik "Traktor". Parę dni nauki, oglądanie tutoriali, czytanie opinii i w końcu udało mi się coś osiągnąć. Skleiłem swojego pierwszego seta, nie jest to nic wielkiego, ale uważam że jak na pierwszy raz to nie jest aż tak źle, publikuje go wam i liczę na to że uzyskam jakieś wskazówki co poprawić, co zmienić, no i że wam się spodoba. Pozdrawiam :)

Serwer: Zippyshare.com

Waga: 51.93 MB

Czas: 56:43

http://www5.zippysha...39142/file.html

Uzupełniłam temacik, przypatrz mu sie uważnie i następnym razem załóż go poprawie i zerknij do Regulaminu tego działu :) || Kaś

Witajcie

Chciałbym wam zaprezentować kolejnego seta moje autorstwa.

Tym razem jest to set w stylu RETRO. Wysłuchajcie i oceńcie.

Pozdrawiam :)

Waga: 29.7 MB

Czas: 32:28

foreverretrocover.jpg

Download

Edytowane przez smutas

Muzycznie secik wyszedł całkiem nieźle poza jedną nuta-> Americano, która mi sie baardzooooo, ale to bardzo, że się tak wyrażę przejadła :zniesmaczony:

Reszta nawet możne być, nie jest źle :D Techniki nie będę oceniać, bo to nie moja działaka xD

Ćwicz, ćwicz, ćwicz, a w przyszłości może zostaniesz jakims sławnym Dj'em :D

Witajcie

Po raz kolejny chciałbym wam zaprezentować moje wypociny. Jest to drugi secik z serii Electro Mix pod tytułem "Smutas Production - Electro Mix 2". Wysłuchajcie go uważnie i oceńcie, może nawet wam się spodoba co mnie ucieszy. Proszę o komentarze i uwagi.

Pozdrawiam Smutas :)

Waga: 41.39 MB

Czas: 45:12

smutasproductionelectro.pngDownload

dirtymusicvolonecreated.png

Dirty Music vol one - Created by Smutas

No więc tak. Tym razem mam dla was pakę 14 pompujących kawałeczków posklejanych przeze mnie w całość i ponownie pokrojonych tak by lepiej się słuchało. Secik jest pomieszaniem trzech gatunków muzycznych: electro, fidget, retro.

Czas trwania: 60min

Rozmiar: 53MB

Pobierz

dirtymusicvoltwocreated.png

Witajcie kochani :)

Po 2 tygodniach nieobecności spłodziłem dzisiaj kolejnego secika. Jest on drugą częścią serii setów "Dirty Music - Created by Smutas", którego nazwałem "Dirty Music vol two - Created by Smutas". Specjalnie dla was zebrałem w 63minutach kilkanaście ekstra pompujących kawałków, które naprawdę wpadają w ucho. Miłego słuchania pozdro i wesołych :P

Czas trwania: 63min

Rozmiar: 57,5MB

Pobierz

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...