Skocz do zawartości
Gość DJ Fresh

Zmiana barwy głosu...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DJ Fresh

Cześć. Planuję utworzyć własne intro, które będzie włączane przed każdą dyskoteką, jaką będę prowadził. Problem w tym, że na razie udało mi się tylko złożyć odpowiedni kawałek, który byłby podkładem, do tego co będę mówił. Chodzi o to, że nie chcę mieć na tym intro mojego oryginalnego głosu, lecz przerobionego jakimś programem, na dźwięk jakiegoś robota, pana o grubym głosie, coś w tym stylu. Szukałem tego po internecie, sęk w tym, że nie znalazłem nic ciekawego, większość programów zmienia głos tylko w czasie rzeczywistym. Proszę o szybką i skuteczną pomoc ;-)

Gość DJ Fresh

Drake zajmuje się produkcją inter - http://drakeproduction.pl/ :) Niektórzy twierdzą również, iż spożywanie surowych jajek poprawia barwę głosu.

O tak, od dziś mocne postanowienie, zaczynam wpieprzać surowe jajka, dzięki za poradę! Plus w Twoją stronę!!!

... a tak serio, dzięki za link ;-)

No dokładnie przecież każdy program do modulacji głosu zmienia go w czasie rzeczywistym. Więc co za problem to nagrać obojętnie jakim programem np. Audacity? Również dużo kart dźwiękowych posiada takie efekty, które potrafią zmieniać głos. Dużo kart Creativa ma taką opcję, Asusy też.

slyszalem ze drake za takie intro bierze : np: 30 sec - 30 zl ; /

Ale za to jakie profesjonalne, z resztą znajdź taniej...

Tak co do tematu to również spożywanie pysznego, złocistego i cudownego... piwa, sprawia, iż głos staje się poważniejszy, bardziej... basowy :hmmm: no i tak dalej :P z reszta to sam mogę potwierdzić :)

Gość DJ Fresh

Z piwem, nie chcę przesadzać, każdy wie, jak to może wpłynąć, wtedy mogę wgl. nie nagrać intra ;D

Hypnotic, zrobię chyba tak jak ty mówisz, problem w tym, że nie wiem za bardzo jaki program najlepiej wybrać (zmiana głosu w czasie rzeczywistym), mógłbyś mi pomóc?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...