Skocz do zawartości
_Petrus_

Kraków

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani, powiem krotko, dziekuje Wam pieknie za wspolnie spedzony czas ;)

pieknie bylo ;* :wub: oby wiecej tego typu spotkan ;)

Kocham Was ! a teraz wybaczcie, ale lezka mi sie w oku kreci jak sobie mysle ze chwile sie nie zobaczymy ;(

Creativo, ja z Sylwiu90 chyba cos rozkminilem :)

jakies magnesy czy cos ? :>:D

Edytowane przez Demid
  • Upvote 1

Ja tak wstępnie bo jeszcze nie jestem sobą... bardzo dziękuje wszystkim za przybycie, a zaje****e dziękuje całej ekipie z pociągu powrotnego, w którym ołotaliśmy wszystkie trunki.... no mega powrót, fajnie że nas z Eweliną namówiliście. To był mój najlepszy powrót z imprezy, jaki kiedykolwiek miałem. :D:D:D

PS. mój ojciec właśnie ogarnął goscia spod Krakowa, haha :D

beztytuu11h.jpg

wydało się, wydało Drejku :P

Dziękuje wszystkim za spotkanie, było zaje****e! :wub: .. oby więcej takich spontanicznych spotkań! ;)

tralala Szati się natutkała! :blush: <3

dla wszystkich obecnych! :*

Edytowane przez Szati

Powiem jedno: Warto było się poświęcić i przyjechać do Krk by spędzić z Wami czas :rolleyes:

Bardzo cieszę się, że mogłam niektórych z Was znów zobaczyć oraz poznać nowe twarze z naszego 4um :)

Dziękuję Demidowi za towarzystwo podczas podróży i że wytrzymał ze mną tyle xD:*

Wrócę z editem w dzień. Zdjęcia będą :)

Nie, nie, to nie są magnesy. Ojciec dobrze to rozkminił. Gość wisi nad studzienką, z tej studzienki dokładnie wychodzi badyl, który on trzyma w łapie, dlatego jest on tak gruby. Badyl wbity jest niżej w studzienke, wychodzi ponad nią i wchodzi mu do rękawa. Kurtkę ma tak dużą, że drut, czy tam pręt przechodzi mu pod kurtką i ma go po prostu pod dupą. A pręt nie załamuje się tylko dlatego, że jest

1) wytrzymały

2) głęboko sięga w studzienke dlatego gość nie traci na równowadze ( moment utwierdzenia)

I to jest jedyne sensowne wytłumaczenie. :)