Skocz do zawartości
Gość IzaLra

Virtual DJ

Rekomendowane odpowiedzi

Obawiam się, że nie ma takiej możliwości bez miksera. Przeanalizowałem wszystkie możliwości i nawet mając dwie karty dźwiękowe nie da się zrobić żebyś na głośnikach miała tak jakby Mastera a w słuchawkach odsłuch. Możesz zrobić, że będziesz miała za razem wszystko na głośnikach. Czyli jak będziesz dogrywać itp na odsłuchu to będziesz słyszeć wszystko w głośnikach tak samo jak w słuchawkach i jak nie będziesz zgrywać itp. też będziesz normalnie wszystko słyszeć i tu i tu. Nie da się tego tak rozdzielić. Nie wiem czy mnie zrozumiałaś, ale napisałem najprościej jak potrafiłem.

Gość DJdenix-21

Wiem o co chodzi. Pytam bo Bald ma tak zrobione. :P przy tym kontrolerze :) co do tego ze bede slyszec odsluch tu i tu to wiem bo mam tak teraz :P

Wejdź w cofing i ustaw sobie VDJ + słuchawki ;) Edytowane przez DJdenix-21

Gość boczek93

wystarczy w cofigu ustawic output na headphones, a sound card na 4.1 (jeśli takową posiadasz), w sterownikach od producenta ustawiasz sobie głosniki na przedni kanał a słuchawki na tylni kanał. I wtedy w cofigu VDJ ustaw master na rear output. a i w sterach karty ustaw konfiguracje głosnika na kwadrofoniczny(dwa głosniki z przodu i dwa z tyłu)... :P

wystarczy w cofigu ustawic output na headphones, a sound card na 4.1 (jeśli takową posiadasz), w sterownikach od producenta ustawiasz sobie głosniki na przedni kanał a słuchawki na tylni kanał. I wtedy w cofigu VDJ ustaw master na rear output. a i w sterach karty ustaw konfiguracje głosnika na kwadrofoniczny(dwa głosniki z przodu i dwa z tyłu)... :P

Głupoty wypisujesz. Nie ma takiej opcji żeby ustawić w sterownikach od producenta głośniki na przedni kanał a słuchawki na tylny - w ogóle nie rozumiem tego zdania. Po drugie najpierw piszesz, że w configu VDJ'a ustawiasz Headphones a potem, że master na rear output.. Zamieszałeś jednym słowem totalnie.

Gość boczek93

Głupoty wypisujesz. Nie ma takiej opcji żeby ustawić w sterownikach od producenta głośniki na przedni kanał a słuchawki na tylny - w ogóle nie rozumiem tego zdania. Po drugie najpierw piszesz, że w configu VDJ'a ustawiasz Headphones a potem, że master na rear output.. Zamieszałeś jednym słowem totalnie.

słuchaj, w sterach od gigabyte jest taka opcja, i od Via z tego co sie orientuje tez jest... Mowie tylko o tym ze np. jesli sluchawki mamy podlaczone do gniazda zielonego to wyjscie na gniazdo zielone ustawiamy na kanał tylny, a jak glosniki sa podlaczone pod gniazdo (przykładowo) niebieskie, to w sterownikach ustawiamy kanał przedni.

Gość sebapolek

Witam, nie wiem gdzie mam spytać, więc zaryzykuję. Mam Windowsa 7. Chciałem ponadawać troszkę internetowo.

Ale już napotkałem problem nie do przejścia, we wszystkich poradnikach każą wchodzić (w shoutcascie) w "Open Mixer"

owszem mam cos takiego, ale wyswietla mi się zupełnie co innego i nie wiem jak ustawić aby zbierało dzwiek muzyki

z programu, proszę o pomoc.

słuchaj, w sterach od gigabyte jest taka opcja, i od Via z tego co sie orientuje tez jest... Mowie tylko o tym ze np. jesli sluchawki mamy podlaczone do gniazda zielonego to wyjscie na gniazdo zielone ustawiamy na kanał tylny, a jak glosniki sa podlaczone pod gniazdo (przykładowo) niebieskie, to w sterownikach ustawiamy kanał przedni.

To takie rzeczy ustawia się w ustawieniach programu np. VDJ'a a nie w sterownikach od karty dźwiękowej..

Ja mam jedna karte... na dodatek zintegrowaną... i mi Tak działa...

Co Ci tak działa? Człowieku nie wiesz nawet o co chodzi w temacie a się wypowiadasz.

Ah... da się odsłuch zrobić sam mam zintegrowaną kartę Realtek HD Audio i przedni panel , po prostu w ustawieniach karty dźwiękowej ustawiam system 5.1. Panel Tylny ustawiam jako panel przedni a panel przedni jako panel tylni potem wchodzę w VDJ w config i Outputs ustawiam Headphoned Master: Front output / Headphones Rear output

a Sound card daje na 4.1 i działa :P Daje nawet fotkę http://www26.zippyshare.com/v/7401629/file.html

Edytowane przez Ad1

Gość boczek93

To takie rzeczy ustawia się w ustawieniach programu np. VDJ'a a nie w sterownikach od karty dźwiękowej..

Co Ci tak działa? Człowieku nie wiesz nawet o co chodzi w temacie a się wypowiadasz.

jak widzisz Ad1 potwierdza to... sprobuj rozkminić o co chodzi, bo chyba nie wiesz o co nam obydwu chodziło;>

Ha a ja mam taki problem ;D. Mam 2 karty creative sound blaster i jak nagle 2 zaczynają działać(bo nie wiem jak to inaczej nazwać) To nie dość, że dźwięk się zniekształca to jest tempo zostaje przyspieszone i ocb ??

Ha a ja mam taki problem ;D. Mam 2 karty creative sound blaster i jak nagle 2 zaczynają działać(bo nie wiem jak to inaczej nazwać) To nie dość, że dźwięk się zniekształca to jest tempo zostaje przyspieszone i ocb ??

Jak nagle dwie zaczynają działać? Przecież ustawiasz, która ma kiedy i co odtwarzać.

No właśnie nie wiem dlaczego tak się robi ;/ nie wiem jak ja mam skonfigurować kartę dźwiękowa i vdj. Wysłałem Ci Hypnotic wiadomość z moim gg odpisz mi jak ja mam to zrobić jak możesz ;/