Skocz do zawartości
Green.

[10.12.2010r.] Dr. Green - Power green XV

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Meluchna

Bryyy ^^

W sumie już jakies dwie godzinki temu przesłuchałam seta, ale teraz mi się zebrała wena żeby napisać opinie.

Siedze sobie z kubkiem herbatki i slucham seta jeszcze raz, przy końcy już w sumie jestem :) i muszę powiedzieć, że to była najkrótsza godzina w moim życiu. Wiadomo czemu czas szybko leciał, zawsze jak jest dobrze, jak człowiek się dobrze czuje czas szybciutko leci. Jeśli chodzi o Muzykę, jako pojedyncze kawałki, to muszę powiedzieć że dużo komenrcyjnych kawałków się znalałzo w remixach ziabowatych :) co w sumie było przyjemne bo człowiek sobie mógł pośpiewać, co tym bardziej można zaliczyć do cech tego seta. Jesli o vocalu mowa to muszę powiedzieć, że nie było tutaj kawałka bez vocalu, co również jest cechą bo jednak kawąłki z vocalami mają coś ciepłego w sobie.

no i koncząc pisać o stronie bardziej muzycznej przejde do strony estetycznej. Więc przejscia bardzo dobre ;) najlepsze jakie do tej pory robiłes jeśli chodzi o green power co oznacza że się nam zielonka rozwija :) i nie wiem czemu ale wydaje mi sie że w ziaby (sety) wkładasz wiecej serduszka niż w dupki. Może to być mylne odczucie ale jakos wydaje mi się że ziaby Ci się lepiej gra ^^

Było tylko jedno przejscie które mi nie przypadło do gustu, gdzie nie trafiłes we fraze, ale no cóż najlepszym się nawet zdarza :)

keep on playing dr green :* :* :)

• Upvote 1

Gość Abu Aka Damianek

No to pora na mnie. Więc przesłuchałem seciora i jakoś tak szybko się skończył. Czas nieźle zapiernicza jak się słucha takiej petardy. Ogólnie rzecz biorąc miażdżące piosnki i, co by tu jeszcze napisać :hmmm: Ocenka za to 10/10 oczywiście bez dwóch zdań nie ma się nad czym zastanawiać. !!!

Pozdrawiam Abu Here.

• Upvote 1

Gość Carolyna

Nie ma to jak udany krok do przodu :) Nie będę subiektywna jak powyższe osoby.. Jestem wręcz przekonana, że dajesz z siebie wszystko :) Małe niedociągnięcia może i by się znalazły, ale nie zawsze to jest najważniejsze.Po to tu jesteś, aby urozmaicać a jednocześnie ulepszać swoją '' formę '' :) Także.. show must go one ; D

A święta tuż tuż! ; D

Edytowane przez Carolyna
  • Upvote 1

Mega pompujące kawałki jak zwykle w Twoim wydaniu, wydaję mi się, że to pierwszy Twój set z serii Power Green który caly tak uważnie wysłuchałem, (pewnie jest to związane z moją nie chęcią jeszcze kilka miesięcy temu do fidgetu). Kawałki świetnie dobrane, technika 4/5.

A i był schowrocker, tak się domyślałem :D

• Upvote 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...