Skocz do zawartości
Gość Denix

Przejście

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! :) Mam problem z przejściami na Prawdziwym Sprzęcie Czasami Gram W remizie I dlamnie żeby wyszło przejscie to musi być tak : Równa predkośc na 1 Decku i na 2 i wtedy patrze w słuchawach czy jest równy rytm gdy nie jest Wybijam sobie rytm Płytką od Skriczowania zatrzymując ją i szukam rytmu Jak znajde Rytm to robie przejscie I np Robie te przejscie i znowu muzyka mi powoli wylatuje z rytmu Czasami wychodzą te przejścia czasmi nie Nwm czy to zależy od Nutek Pomocy !

Krótko i na temat:

- puść jeden kawałek, niech on leci na salę,

- załóż słuchawki,

- na drugim odtwarzaczu puść kawałek, który Cię interesuje,

- znajdź pierwsze uderzenie, po czym ustaw CUE tuż przed nim,

- jak masz już zapamiętany punkt cue, daj play i postaraj się dopasować tempo kręcąc JOG-iem do przodu lub do tyłu,

- jeśli utwór leci za wolno, przesuwaj suwak pitch w dół, jeśli leci za szybko przesuwaj pitch ku górze,

- jak masz na 100% dobrze dopasowane tempo możesz już robić przejście (oczywiście w odpowiednim momencie, pamiętając o frazach)

I podstawowa sprawa, gra się tylko pełne wersje utworów, w najwyższej jakośći.

Żadne ripy, radio edity, czy jakieś słabe jakości nie wchodzą w grę.

I to by było na tyle

Edytowane przez EnigmaticDJ
  • Upvote 2

aha chyba załapałem oco chodzi w czasie muzyki gdy leci juz mam sie przygotowac i zobaczyc w którą strone pitcha walić czy na - czy na + i wtety gdy bedzie Git majonez Robi przejście ;) Okey dzięki Temacik Do zamknięcia :)

Ja szukam tempa w środku utworku : ) ja zawsze wchodzę w 1 frazie, potem przez 1 zmieniam bity na 2 piosenkach :) no i jak się kończy 1 nutka to czasami sam nie wiem kiedy :) graj na słuch... Jak to kiedyś powiedział mój kumpel, zrobić przejście w vdj to nie problem ;) przekonałem się o tym 6 miesięcy temu jak kupiłem konsolkę ;) heh..

Ja szukam tempa w środku utworku : ) ja zawsze wchodzę w 1 frazie, potem przez 1 zmieniam bity na 2 piosenkach :) no i jak się kończy 1 nutka to czasami sam nie wiem kiedy :) graj na słuch... Jak to kiedyś powiedział mój kumpel, zrobić przejście w vdj to nie problem ;) przekonałem się o tym 6 miesięcy temu jak kupiłem konsolkę ;) heh..

Heh no tak masz prawde Zrobić przejście na VDJ to nie żaden problem ;) Ale twraz bede próbował coś lepszego słuchawki Mikrofon i Mixer podłącze pod VDJ i będe próbował swoich sił CD-plaerki tez mam ale narazie tak popróbuje jeszcze jestem nie obeznany ;)mam 12 lat i jeszcze Ucze się;) przydał by się jakiśNauczyciel od DJ,ki :D

Edytowane przez Denix

Jesteś młody to się raz dwa nauczył :) Spokojnie, wszystko przyjdzie z czasem :)

Heh no tak Zaczynałem juz grać w wieku 10 lat Xde :D a juz mam dopiero 12 i gram w remizie :) Wszystko przyjdzie z czasem ; )

Heh no tak Zaczynałem juz grać w wieku 10 lat Xde :D a juz mam dopiero 12 i gram w remizie :) Wszystko przyjdzie z czasem ; )

ja robie tak i dziala :D a wlasny mixer mam max 7 dni.

lecinuta na odsluchu mam 2 jogiem ustawiam tak zeby rowno szly a pitchem tempo (jak nie mozesz ze sluchu to masz bpm ale lepiej sluch) gdy wchodzi fraza to wchodze 2 utworkiem bez basu i przy nastepnej frazie wybijam basy w tej bez basu a w tamtej ucinam i potem mozesz wyciaszac ten 1

No słuchajcie ten Pitch pomógł xD robić mi przejscie coraz lepiej ;) i lepiej mi wychodzą przejscie podłączyłem sobie ostatnio (wczoraj) sprzęt do mixera i ze słuchawkami grałem to lepiej wychodziły te przejścia tak myśle ... jak dorosne iść na Kurs DJ,ski czy nie ? :D