Skocz do zawartości
Gość Meluchna

[15.12.2010] May set by MelanieJ

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Meluchna

aaaaaa dawno robiony ponad pół roku temu ale sobie pomyslałam, wstawię

;) a nóż widelec komuś do gustu przypadnie :)

http://soundcloud.com/melka-1/may-set-by-melaniej 

:)

Set jest w stylu raczej bardziej spokojnym ;) tech housey przewyższają ^^

Edit by Von Boco :

Na przyszłość pamiętaj o kodowaniu (poprawiam). Popraw treść (czas,waga,server).

• Upvote 1

Miałem przyjemność posłuchania Twojego jakże cudownego seta już wcześniej. Uważam, że jesteś w bardzo dobrej formię ;D Jak już wspominałem wcześniejszych moich wypowiedziach grasz wyśmienicie. Tworzysz wspaniały klimat, którego można słuchać wiecznie, a przecież nie jestem zwolennikiem techów. Ale takim housem jak Ty prezentujesz nie pogardzę. Przepiękny vocal, który pojawił się w 13:30 minucie, zapanował nad moim aparatem słuchowym wyśmienicie ;p Myślę, że stronę techniczną skomentuje tylko takim zdaniem: "naucz mnie tak grać".

Przepięknie Dupcio techowa :* :*

No no trzeba przyznać, czegoś takiego się nie spodziewałem, dawno nie słyszałem tak spójnego seta. Na początek deepy, na które akurat mam zajawkę, kawałki z wokalowymi cutami które uwielbiam i klimat ! Muzycznie genialnie, nie było przynudzania, ani smęcenia zbyt długim czasem kawałków. Wysłuchałem na spokojnie skupiając się na technice i żadnego potknięcia nie dosłyszałem. Dobra robota Melcia ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...